Majstora za Olympus VG-120

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Trebao bi nekoga tko se razumije u digitalne foto aparate .Radi se o Olympus VG-120 digitalnom fotoaparatu.Radio je savršeno,te ga nisam koristio jedan period od par mjeseci,spremljen na suho i sigurno u zaštitnoj torbici.Uzevši ga nakon tog perioda htio sam slikati neki događaj ali mi nakon što sam okinuo drugu sliku aparat bi mi zablokirao te više nebi mogao ništa pomicati ili koristiti dobio bi na displeyu kao snijeg sliku zamrznutu.Morao bi izvaditi bateriju pa ponovo staviti da bi mogao ugasiti i uvuću blendu o fotoaparat.Kad bi izvadio i ubacio bateriju opet bi mogao okinuti jednom a na drugi put ista stvar.Bio sam u servisu za PC kod dečki i pitao njih o čemu bi se moglo raditi jer ipak su non stop u doticaju s tom elektronikom,te su mi rekli da je 99 posto do baterije.Naručio ja preko interneta novu bateriju i kad je ubacim da sad vidim da li radi kad ja ono u onih 1 posto ista stvar odma smrzne displey prilikom slikanja i sve zablokira.Pa ako je itko imao nešto slično ili zna o čemu se radi i dali se u opće isplati nositi i popravljati u servis,molio bi za odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
kod mene kad se zaglupi fotoaparat vratim ga na farbicka podesavanja i radi dobro. probaj da li imas factory reset u menijima
 
Natrag
Top