majmun

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Dodje covjek u bar sa svojim majmunom. Naruci pivo i pije, dok se majmun okolo majmunira, baca case, ljuti i stipa goste. Odjednom majmun skoci na biljarski stol, ugrabi crnu osmicu i proguta je. Vlasnik bara:
- "Jeste li vidjeli sto je vas majmun ucinio?"
- "Ne. Sto je taj prokletnik opet napravio?" upita covjek.
- "Upravo je progutao crnu osmicu!" odgovori Vlasnik.
- "Nadam se da ce zbog toga umrijeti". pomisli vlasnik, "Stvarno mi ide na zivce taj ..."
Popije covjek do kraja i ode s majmunom. Nakon 2 tjedna dolazi covjek s majmunom ponovo u bar. Opet naruci pivo, dok se majmun opet majmunira. Odjednom majmun skoci na bar i uzme jedan kikiriki, gurne ga polako u guzicu, onda ga izvadi, pogleda i pojede. Vlasnik bara:
- "Jeste li vidjeli sto je majmun ucinio?"
Covjek:
- "Ne, sto sad opet?"
- "Pa ugurao si je kikiriki u guzicu, izvadio i pojeo!!!"
Covjek:
- "Pa jasno, nije ni on glup! Otkad je progutao onu crnu osmicu, prvo proba da li ce moci izaci ono sto kroz usta udje."
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
30
Ahaha dobar..


Ulazi zena sa sinom u tramvaj i trazi jednu kartu.
'Iako djeca ne moraju imati voznu kartu, u vasem slucaju to, na zalost, ne vrijedi', kaze vozac. 'Ne moze jedna, mora dvije, sin vam je toliko ruzan da ce uplasiti putnike..'
Zena plati karte i sva nervozna i uplakana odlazi do sjedista.
Covjek koji je sjedio pored primjeti da nesto nije u redu i upita je sta se dogadja.
'Vozac me je jako povrijedio. Rekao je da mi je sin toliko ruzan da plasi putnike u tramvaju.'
'Ko mu j*** mater, idite tamo i recite mu sto ga ide, a ja cu vam pricuvati majmuna'..
 
Natrag
Top