Majka navukla 16-godišnju ćerku na botoks

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
04. 03. 2010. 08:07h| Vestionline

Majka navukla 16-godišnju ćerku na botoks

Tinejdžerka Hana Bardž (16) postala je najmlađa korisnica botoksa u Velikoj Britaniji, a na taj potez nagovorila ju je vlastita majka.
Ona je prvi put ubrizgala injekcije botoksa kad joj je bilo 15 godina na jednoj klinici u Španiji. Njena majka Sara (49) poznata je po nadimku ''živa Barbi'' zbog čestih estetskih zahvata i svog izgleda.


39371_botoks_ig.jpg

Sara daje botoks ćerci Hani


39372_botoks2_ig.jpg


'Botoks' familiija: majka Sara i ćerka Hana

39373_botoks3_ig.jpg

39374_botoks4_ig.jpg

Sara kada je bila mlađa i bez 500.000 evra vrednih estetskih zahvata

39370_voguepartymilanfashionweekdijdmnhozjl_ig.jpg


Dosta slavnih ljudi koriste botoks: model Linda Evanđelista

39375_brookeshields1024x768004_ig.jpg

kao i glumica Bruk Šilds

39376_jennymccarthy17_ig.jpg

i model Dženi Mekarti

39377_kortni_ig.jpg

Glumica Kortni Koks je, takođe, priznala da koristi botoks

39378_nicolekidman5_ig.jpg

Nikol Kidman u velikoj meri koristi botoks

Sara, međutim, pokazaje da brine za svoju ćerku, tako što joj daje ''samo'' po pola doze botoksa predviđene za odrasle. Savesna majka, kako navodi ''Dejli mejl'', veruje da će na taj način u budućnosti sprečiti pojavljivanje bora na Haninom licu.

Gospođa Bardž, inače majka troje dece, kaže da je sa ubrizgavanjem botoksa za sklanjanje bora počela kad je primetila da se nekoliko njih pojavilo oko Haninih usta i na čelu.

"Neki od mojih prijatelja rekli su mi da što ranije počnem sa botoksom, zbog toga što ću imati manje bora kada odrastem. Bila sam oduševljena što je Hana odmah bila toliko otvorena prema botoksu. Draže mi je da mi kaže za to, nego da mi to radi iza čeđa", objasnila je Sara.

Sara je, inače, na svoj izgled potrošila više od 550.000 evra.



 
Natrag
Top