Maja Nikolić u reklami za cipele

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Maja Nikolić u reklami za cipele


Bivši farmeri Sale Jovanović i Maja Nikolić dobili su ponudu da postanu manekeni jedne poznate kompanije za proizvodnju obuće. Nakon što je u svojoj knjizi „Sve tajne Farme” detaljno opisao kako je izveo sada već čuvenu seču Majinih štiklica, bivši učesnik najgledanijeg srpskog rialitija pozvan je da zajedno s pevačicom snimi reklamu za cipele.

35he2cg.jpg


- Tri dana nakon objavljivanje knjige u kojoj sam do detalja opisao kako sam izveo krađu, a zatim i sečenje i prepravku Majinih štiklica, zazvonio mi je telefon i čovek s druge strane mi je ponudi da postanem maneken jedne poznate kompanije za proizvodnju obuće - kaže autor farmerskog bestselera, i dodaje:
- Njegova želja jeste da Maja i ja snimimo reklamu u kojoj bi izveli skeč s „Farme”, a čak mu je i ideja da dva para obuće nazove po nama. Priča je sjajna, ali nažalost, ja neću moći da budem deo nje jer sam jedno od zaštitnih lica „Pume” za Srbiju i ne mogu da reklamiram druge brendove, dok verujem da će Maja napraviti dobar posao - kaže Sale Jovanović.
Gotovo ceo prvi tiraž knjige „Sve tajne Farme” prodat je za samo nedelju dana od kada se pojavio na trafikama. Sale kaže da ne veruje da će doštampavati novo izdanje.
- Prema izveštajima distributera, knjige na mnogim prodajnim mestima već nema i ja se izvinjavam kupcima koji će svoj primerak morati da traže. Kažu da je ostalo još jako malo primeraka- zaključuje bivši farmer, koji je knjigu finansirao od svog honorara s „Farme”.



Izvor:Blic
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top