Mail na Nokia E72

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Pozdrav,
Imam nokiu e72 pa mi je potrebna pomoc oko podesavanja mail naloga. Zapravo ne mogu nikako da podesim primanje e-maila u realnom vremenu na telefon( yahoo, hotmail). Svaki savet bi mi dobrodosao...
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Jos samo jedno pitanje: Da li neko zna da li i gde bih mogao da nadjem detaljnije mape za srbiju posto su ovi maps sacinjene samo od par glavnih ulica?
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Trebalo bi na imas u opcijama za podesavanje poruka odnosno e-mail da imas default maibox,gde pise yahoo, pa ispod toga samo yahoo. Kad udjes u tu opciju, imas connection settings pa User settings, Retrival settings i na kraju Automatic retrieval. U toj zadnjoj opciji imas Email notification gde pise Disabled i drugu opciju gde pise E-mail retrieval gde isto pise disabled. Kad omogucis tu drugu opciju dobijaces automatski poruke sa e maila. Mada ti to ne bih preporucila jer u tom slucaju si stalno ukljucen na internet a to je skupo .

A sto se tice mapa, ja imam instaliran Garmin i tu su mape odlicne.....
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Hvala na pomoci, pokusacu...
Gde bih mogao da skinem garmin tj. interesuje me tvoj licni primer posto sam vec video neka objasnjenja ali bih zeleo da cujem to od nekog ko je vec iskusio i naravno zadovoljan je rezultatom...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Imas ovde na forumu Tema je Garmin za Symbian- NAJPROSTIJI nacin za instalaciju , od Dulehaka..Tu sam nasla sve sto mi treba..
 
Natrag
Top