Magična magnetna kocka (video)

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Magična magnetna kocka (video)


v19904.jpg


Mnogi kažu da najbolje stvari dolaze u malim pakovanjima. Rubikova kocka je obeležila jednu eru, a sa napretkom tehnologije se otvaraju nova polja za ubijanje dosade i angažovanje sivih ćelija.

Na jednom od njih trenutno suvereno vlada magnetna magična kocka, sastavljena od 216 visoko namagnetisanih loptica. Svaka od njih ima i pozitivni i negativni pol, pa je rasporedom moguće kreirati ogroman broj oblika.

Ako volite slagalice, ovo je prava igračka za vas, a ukoliko imate i bujnu maštu garantujemo sate i sate neprestane zabave. Osim toga, sigurno ćete elimisati stres a usput dodatno razviti kreativnu stranu ličnosti.M kocka se na internetu može pronaći za oko 40-ak eura.




[YOUTUBE]kfsQSkOgwkU[/YOUTUBE]


Izvor: B&L
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
vrh je stvar,mene je odusevili,to pravi ista ona firma koja je pravila original Rubikovu kocku...samo sto mi je krivo da kosta oko 3000 dinara kod nas,a to je bar za mene preskupo.. :(
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
ako ti je skupo, nađi kuglice od magnetno tvrdih čelika, jer oni mogu da se trajno namagnetišu, ovde ih ima 6x6x6 i rešena stvar. Ne znam od kog su one u lagerima :D
zaboravih da napišem i mene je oduševila
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
stvarno je zarazna mogao bih ceo dan da se igram sa njom
 
Natrag
Top