Magic Earth Navigation & Maps GPS Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Magic Earth Navigation & Maps

Proizvođač: ROUTE 66
Zahtjevi: Android 2.3.2+
Evo jedna vrlo dobra navigacija za android
Besplatna navigacija, besplatne karte za download i besplatno sigurnosne kamere

Besplatno turn-by-turn navigacija, besplatno preuzeti karte i besplatne kamere za brzinu.
opširnije:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generalmagic.magicearth&hl=sr

download
Kod:
http://www71.zippyshare.com/v/oIgeXVlY/file.html

Mape su odlične isprobano osobno na mom LG Magna i Samsungu tab 3,kod mene u Hrvatskoj vjerojatno su onda dobre i za ostale države.
 

Prilozi

  • Magic Earth Navigation Maps_v7.0.15.36.8B2F667.C8F1E3.png
    Magic Earth Navigation Maps_v7.0.15.36.8B2F667.C8F1E3.png
    386,2 KB · Pregleda: 102
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Hvala, Mirko, sad cu ovo da isprobam, samo mi kazi jel ovo sto si okacio za skidanje na zippshare potpuno isto sto i na google play prodavnici ili ima neke izmene?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Што се тиче Београда, лоша навигација, многе улице не могу се уписати у претраживач?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
mogu sve ulice samo zadrži na slovu koje hoćeš
Покушао сам пар пута и једноставно навигација не нуди у опште одређене улице?!
Рецимо, моја улица је стара и није мењала назив сигурно 40 година али нема је у списку.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Izvini nisam bio par dana kod kuće daj mi svoju adresu da ja probam baš me zanima koliko vidim srbija je na ćirilici pa da ja odavde probam.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Open street mape nisu dovoljno detaljne i ako ovi reklamiraju da se redovno mape osvezavaju, moja ulica je u centru grada (nisam iz BG) i jedna je od najstarijih a u ovim mapama se evo vec nekih 5 godina prikazuje kao sokak, a to nikad nije bila.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Open street mape ce biti detaljne tako sto ce neko, npr. ti, da se registruje kod njih i napravi azuriranja za koja misli da su neophodna. Ovde na forumu se poziva da se rade ispravke jakim igracima poput TT ili HERE. Postavlja se pitanje zasto bi neko to radio?! Koji je razlog? Da bi oni te poboljsane mape prodavali? Da li ce TT ili HERE da ti plate zato sto si se angazovao da im pomognes da mape budu bolje?

Za razliku od doprinosa TT ili HERE mapama, kada ti recimo uvidis njihove greske, javis im da isprave pa oni kasnije prodaju mape, OSM mape su besplatne. Kvalitet mapa vecinom zavisi od entuzijasta, a ima i navigacija koje koriste OSM mape.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@JaSamBG fakat si upravu. ja sam prvi pozivao na HERE, GM itd a nemam od toga nista. Mjesecima sam radio na WAZE pa nista. OSM je bolje rjesenje, jednom kada uradimo svi imaju i free je. Pogotov sto masa navigacija koristi OSM. Kada bi se malo organizovali za godinu dana imali bi super tacne i detaljne mape koje nema niko sem Google Maps kojeg cekamo da objavi offline verziju navigacije. Ja sam uvijek ZA.
 
Natrag
Top