Mafia II Crack ,Sifre, Trikovi, Secret places...

Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
1
Ovaj crack nece da radi!!! da li imas neki drugi ili neko od ostalih????? pls odg brzooo!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
1
eee
ja sam igricu kupio na pijaci
instalirao dvd1 i dvd2¨!
sad ima n dvd-iovima taj neki skidrow folder, a u njemu filovi "MAFIA2", SKIDROW, steam_appid, i steamclient.dll!
sta da radiM?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
DA SE JEDNOM ZA SVAGDA RAZUMIJE



[ATTENTION]ovde nema postavljanja linkova za download igrica , crackova i patcheva . imate forum video igra i tamo postoji tema mafia II ili ko zna koja igra i tamo u temu postavljajte linkove za download pa fino linkom povezite sa ovom temom ili slicnom[/ATTENTION]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.04.2011
Poruka
1
jel zna neko gde mogu da nadjem sifru za instalaciju,uzeo od druga original cd ali mi kaze da je sifra vec koriscena i ne da mi da instaliram daj resite mi problem 3 dana se obaram polude
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
0
Ja sa zakasnjenjem... ovako Mafia 2 problem imam skinut sa files tuba 6.29 gb iso ... skinut,raspakovan,ima skidrow... nabacio mi ikonicu na desktop i sve ok...igrica nece ni mrnjau da se pokrene... moj problem je sto ne znam kako da i gde da upotrebim skidrow ... ako neko od vas "becara" iz branse moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan... pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
0
... Ubi ma ova Mafia 2... skinuo unleashed verziju... raspakovao u power Iso... nabacim na komp... sve odradi,ikonicu,launcer...u program filesx86 ... ali malo vrti i nista... u program files x86 samo doda jedan jbni steam... ima li neko ovde ko moze da mi objasni korake instalacije...
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
3
POceo sam da igram igricu i vrlo brzo je bio problem oko zdravlja, ali sam ga brzo resio uz pomoc ovog foruma, samo sam jednom nesto pojeo i nakon toga je zdravlje bilo normalno, vise nisam uzimao ni hranu ni pice. Prvih 5 poglavlja sam prosao bez ikakvih problema.
Ali, ubrzo se javio novi probloblem, na 6 poglavlju cim sam usao u zatvor grafika mi je pocela da ludi, seckalo je, boje se preklapale i ubrzo bi zablokirao igricu. Probao sam sa smanjivanjem rezolucije i detalja skroz do minimuma, ali je bilo isto.
Imam laptop Lenovo, i5 procesor na 2,4ghz, 4 g rama i grafiku nvidia geforce 310m od 1g.

Jel zna neko sta se desava i kako to resiti.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Jel ti se to desava samo sa tom igrom ili sa svim igrama, da se posle odredjenog vremena pokoci sve i moras da restart jer ni jedna kmanda ne radi?
meni se nesto slicno desilo i morao sam da obaram sistem jer nikako nisam uspeo da resim problem.
 
Natrag
Top