Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
1986. Madona izdaje treći album (Iskren prijatelj). Na albumu su radili Stephen Bray i po prvi put Patrick Leonard. Album je posvećen Sean Pennu, “mojoj najbližoj osobi u vasioni”. Ovo je Madonin najprodavaniji album, 20 miliona primeraka.

Izdvojile su se pesme True Blue, Papa Don’t Preach, Open Your Heart i Live to Tell. Papa Don’t Preach je izazvao najviše interesovanja jer se radi o neudatoj devojci koja je zatrudnela i koja će, bez obzira šta joj otac kaže, zadržati bebu. Jedni su govorili da Madona vrši pritisak na devojke da se loše ponašaju. Drugi su je podržavali jer su tako videli odličnu akciju protiv pobačaja. Najlošije na top listi je prošla pesma La Isla Bonita (“tek” 4. mesto). Ona govori o ljubavi između momka i devojke. Bila je prvo ponuđena Michael Jacksonu, ali ju je on odbio. Stephen Thomas Erlewine, muzički kritičar, rekao je da Madona na ovom albumu je pokazala svoje velike sposobnosti u pevanju i komponovanju. Madona je ovim albumom zauzela vodeće mesto u muzičkoj industriji u ženskoj konkurenciji.


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moja omiljena pesma od Madone je ova..,,Give to me,,

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Madona snimila duet sa ćerkom

06.05.2011
madona9.jpg


Američka pop pevačica “Kraljica popa“, koja je i tekstopisac, glumica, producent, a odnedavno i modni dizajner snimila je duet sa ćerkom.
„San“ piše da su Madona (52) i Lurd (14) snimile zajedno pesmu „It’s so cool“, koju će kraljica popa najverovatnije objaviti na svom novom albumu.
„Duet su snimile u jednom studiju u Njujorku, i Madona je veoma zadovoljna“, rekao je izvor blizak pevačici.

Iako je, dok je Lurd bila mala, Madona bila stroga majka koja joj nije dozvoljavala kontakt sa medijima i pop-kulturom, pevačica je ipak dozvolila Lurd da se upusti u šoubiznis.

Devojčica je debitovala pre dve godine u Madoninom spotu „Celebration“. Mama i ćerka zajedno imaju i modnu liniju za devojke „Material girl“, čija su zaštitna lica Tejlor Momsen i Keli Ozborn.


Izvor: Mondo
 
Natrag
Top