Madona se udaje?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
madona01-x.jpg


Američka pop pevačica Madona uskoro će se udati za svog ljubavnika Hesusa Luža, prenosi Dejli Mejl.
Sudeći prema nekim izveštajima, Madona prkosi kritičarima svoje devetomesečne veze sa mladim brazilskim manekenom i učiniće ga "Gospodinom Madona" pre kraja ove godine.
Ta neočekivana tvrdnja stigla je od biografa pop kraljice Rendija Taraborelija. Taraboreli je otvoreno govorio o njenoj ljubavi prema dvadesetdvogodišnjem Lužu. Madona je o Lužu navodno rekla:
"On je tako sladak. Stalno mi se javlja da vidi šta radim. Verovatno bih i ja trebalo isto to da radim, ali znate vi mene. Mislim da on sada shvata da sam ja malo, kako bih rekla, egocentrična".
Taraboreli je za magazin "Hello" napisao:
"Pop kraljica se zabavlja sa Hesusom od januara i po svemu sudeći par će se venčati pre kraja ove godine". On dodaje:
"Pop zvezda želi još jednu raskošnu ceremoniju.Ima veoma lepa sećanja na oba svoja prethodna venčanja. One ne želi da do uradi tajno".

Taraboreli takođe citira Madoninog prijatelja:
"On je poštuje, to je pod broj jedan. I mnogo je naučio od nje. Mladi brazilski maneken je zadivljen time kako ona uspeva dobro da se nosi sa svojom karijerom i majčinstvom, na primer. Ali, on takođe sada razume da je ona pomalo egocentrična".
"Naravno je da seks između njih dvoje vreo. Da budemo iskreni, to je ono što pokreće sve", navodi prijatelj.
Par je počeo da se zabavlja nakon zajedničkog fotografisanja u Rio de Žaneiru u januaru. Madona je bila dva puta udata i to za glumca Šona Pena i režisera Gaja Ričija.
Autor: Blic online
 
Natrag
Top