Maca i ja nismo opasni

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Maca i ja nismo opasni
Marijana Mićić će voditi treću sezonu „Velikog brata”
02.09.2009. 16:41

mara-veliki-brat-ver.jpg


Treći serijal najpopularnije rialiti emisije “Veliki brat” kreće sa emitovanjem 19. septembra na TV B92, a voditelji ovog šoua biće intrigantni Dragan Marinković Maca i šarmantna Marijana Mićić.

Marijana je vodila prvi serijal ovog šoua.
- Zadovoljna sam angažmanom, jer mi se čini da se Maca i ja u kombinaciji dopadamo ljudima - počinje priču za “Blic” Marijana Mićić koja je tokom “Operacije trijumf” sa Macom vodila “Najgori od sve dece”, ali kaže da će se njih dvoje truditi da ovoga puta budu potpuno drugačiji. Maca je tokom tog projekta Marijanu stalno zadirkivao, a da li će i sada biti tako…

- Nisam nikada stekla utisak da me je Maca mučio, čak šta više ludo sam se zabavljala u svakoj emisiji. Jednostavno, uloge su bile takve. Čarke na koje ste navikli sigurno će postojati, ali ne bih volela da budemo isti - kaže Marijana i dodaje da oni, uprkos svim očekivanjima, neće baš biti surovi prema kandidatima.
- Da smo nas dvoje u kući verovatno bi se trudili da im otežamo, ali s obzirom na to da smo voditelji, trudićemo se da im olakšamo (smeh). Niko nije opasan, možda Maca samo tako izgleda - kaže Marijana.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top