Lotito: Kolarov nikuda ne ide

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Lotito: Kolarov nikuda ne ide

v134578p0.jpg


Cetvrtak, 14. maj 2009. 13:50

Predsednik rimskog Lacija Klaudio Lotito nema nameru da proda Juventusu srpskog internacionalca Aleksandra Kolarova.

Levi bek ove sezone je nastupio na 26 utakmica i postigao tri gola za rimski tim.

"To bi bilo kao kada bih ja želeo da kupim Kristijana Ronalda", rekao je Lotito klupskom radiju dan posle trijumfa u Kupu Italije, kojim su "nebeskoplavi" obezbedili izlazak na evropsku scenu.

Italijanski mediji objavili su da je trener Juventusa Klaudio Ranijeri pokazao interesovanje za Kolarova, pošto na toj poziciji ima problema sa povredama Kristijana Molinara i Paula de Ćeljea.

Kolarov, koji je u Lacio došao 2007. iz OFK Beograda, za "A" reprezentaciju Srbije odigrao je pet utakmica.

On je za dnevni list "Sport" rekao da ne bi imao ništa protiv transfera u Juventus, iako mu je dobro u Laciju.

"Lotito je gazda i on odlučuje, ja imam ugovor do 2012. godine. Ne znam kakvi su predsednikovi planovi. Meni je super u Rimu, igram dobro, živim dobro i zadovoljan sam. Ali ko ne bi voleo da igra u Juventusu", rekao je Kolarov.

Izvor: Mondo
 
Natrag
Top