Losa instalacija u kvartu za brzi internet

Učlanjen(a)
14.09.2013
Poruka
23
E ovako, imam box4 paket u mts i internet mi je 10MB/s. Bio sam kod njih i rekli su mi da mogu za nekih 200 din vise da povecam brzinu neta na 50MB/s, i kada sam im dao broj fiksnog rekli su mi da u mom delu grada su lose te instalacije ili sta vec i da ne moze protok da bude brzi od nekih 14-15 MB/s. Covek koji tamo radi je rekao da stavljaju neke kucice u deloviuma grada blizim centru i da oni imaju mogucnost brzeg interneta. Da li je izvodljivo da ja nekako postavim neki uredjaj da moja linija moze da ima pristup brzem internetu?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Može u tvojoj režiji i po cijeni koju ti oni odrede, ipak ne možeš protiv njih. Ako i uspiješ nabaviti tako nešto zapamti da oni imaju kompletnu kontrolu nad tobom. NE IGRAJ SE!!!!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Od bilo kog operatera ako koristiš adsl sve zavisi od telekomovih instalacija. Brzinu koju su ti ponudili je od prilike maximum na starim instalacijama...meni ide do 18,a vodi se kao 20. Koristim Beotel sa tim sto su ponudili korisnicima tu brzinu po ceni paketa od 10 mb/s...Vidi da li ti se za 200din vise isplati povecana brzina,a 50mb/s zaboravi :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Kako lopovi uzimaju pare olako,a isluga nikakva.Oni su ti to mogli reci i pre nego sto si im dao pare,da ne moze u tvom delu imati bolji protok.
 
Natrag
Top