Lola test - Zašto beže od mene

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
30. 03. 2010 Press

Lola test:Zašto beže od mene


Ako ste jedna od onih čiji je ljubavni život daleko od bajke, možda spadate među one žene od kojih muškarci beže glavom bez obzira. Proverite da li ste jedna od onih koje zaobilaze u širokom luku

lolatest400.jpg


Mrziteljka muškaraca
Ona je samostalna, uspešna, nezavisna i ne treba joj muškarac da bi bila potpuna. Ona to i ne krije, zato je izazov za svakog muškarca koji će pokušati da je ukroti, promeni i natera da ga zavoli. Ali, zbog njene nezavisnosti i snage, muškarci s njom ne ostaju duže u vezi.

Nesigurna devojčica

Ovakav tip žene je noćna mora za svakog muškarca. Muškarci se u nju lako zaljubljuju, ali se još brže i odljube. Iako u početku veze glumi da je samostalna i sposobna, kako vreme odmiče njena cmizdravost sve više dolazi do izražaja. Stalno je nezadovoljna, plače za svaku sitnicu...

Ledena kraljica

To je žena koja koketira sa svima. Izgleda kao manekenka, ali je hladnija od Sibira. Poljupci i nežnosti za nju su gubljenje vremena. Vodi ljubav samo da bi zadovoljila čistu fizičku potrebu, a kada isproba jednog, odmah se baca na drugog muškarca. Zna da bude i gruba, pa kada njen partner zatraži malo pažnje, često kaže nešto u stilu: „Ostavi me na miru, vidiš da imam masku na licu." Najvažnije joj je da bude lepa.

Gospođica idealna

Ona izgleda savršeno. Besprekorno je našminkana, obučena, ispeglana. Uvek zna kada i šta treba reći, nasmešena je i nikada nema problema. Ona je savršena, pa to očekuje i od partnera. U prevodu - muškarac koji je s njom mora da zaboravi na podrigivanje, psovanje, izležavanje, izlaske s prijateljima... Realno, takvog nema ni u crtanim filmovima.

Sponzoruša

Ovakav tip žene se ne zaljubljuje u muškarca, nego u njegov stil života, i srećna je samo dok od njega dobija sve što želi. Njen moto je: „Dok nas siromaštvo ne rastavi". Za nekoliko sekundi može da skenira imovinsko stanje muškarca: koliko vredi njegov automobil, kuća... Impresionirana je samo njegovim kreditnim karticama i, naravno, dopuštenjem da ih koristi.

Inspektorka

Najsretnija je kada kritikuje. Ima savršeno pamćenje. Stalno postavlja pitanja i želi da joj muškarac stalno polaže račune. Često ga i prati u stopu kako bi znala gde se i s kim kreće. Razgovor s njom izgleda kao policijsko ispitivanje, a život s njom kao robija.





 
Natrag
Top