Lola test: Kuvanje i karakter

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
13. 07. 2010 Press

Lola test: Kuvanje i karakter


Proučavanjem porodičnih kuhinja stručnjaci su uočili pet tipova kuvara: darežljive, takmičare, zdrave, promišljene i inovativne. Otkrijte koji ste tip

1.jpg


Dok pripremate jelo, obično...
a) pravite klasična jela koja svi vole
b) pratite recept korak po korak
c) dodajete više zdravih sastojaka
d) sve promenite da zadivite goste
e) eksperimentišete

Koji su vaši najdraži sastojci?
a) mnogo hleba, crveno meso i skrob
b) teletina i piletina
c) riba i povrće
d) moderni sastojci
e) povrće, začini i neobični sastojci

U slobodno vreme najradije...
a) posećujete prijatelje i porodicu
b) sređujete kuću
c) vežbate
d) tražite avanturu
e) učestvujte u kreativnim aktivnostima

Koja su vaša omiljena jela?
a) domaći specijaliteti
b) musake
c) sve sa svežim sastojcima i začinima
d) roštilj
e) strane kuhinje

Drugi vas opisuju kao...
a) dobrog prijatelja
b) vrednu i promišljenu osobu
c) zdravstveno osvešćenu osobu
d) intenzivnu osobu
e) radoznalu osobu

NAJVIŠE A

Vi ste darežljiv kuvar. Imate mnogo prijatelja, entuzijasta ste, volite da kuvate i pozivate goste na tradicionalna isprobana porodična jela, iako to ponekad uključuje nešto manje zdrave obroke. Niste skloni eksperimentisanju, a kuvar vam je ispunjen isprobanim jelima.

NAJVIŠE B

Vi ste promišljen kuvar. Oslanjate se strogo na postupke u receptu. Imate prefinjen ukus i manire i uvek težite tome da vam jelo izgleda kao na slici u kuvaru. Zbog vašeg truda svi prijatelji i kuvari u porodici znaće propuste i prednosti određenih recepata.

NAJVIŠE C

Vi ste „zdrav" kuvar. Volite da znate sve o najnovijim saznanjima stručnjaka šta je zdravo, a šta se pokazalo štetnim u načinu pripreme i u samim namirnicama. Volite da pripremate recepte iz kuvara, prirodni ste optimista, a najviše eksperimentišete s ribom i začinima.

NAJVIŠE D

Vi ste kuvar takmičar. Volite da dominirate, ali ste i zabavni i želite da sve bude savršeno, kako jelo, tako i sam izgled. Volite da dekorišete jela i da svoje umeće pokazujete drugima. Uživate u pohvalama, a prijatelji su vas više puta nagovarali da napišete svoj kuvar.

NAJVIŠE E

Vi ste inovativan kuvar. Kreativni ste i volite da pratite kulinarske trendove. Često koristite recepte iz kuvara samo kao podlogu da biste mogli da eksperimentišete sa stilovima različitih kuhinja.



Ja sam ovaj poslednji, a Vi? :)

 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
1
Isuviše malo pitanja za kristalizaciju karakteristika . Kao zabava je ok. Inace sam sa istim brojem odgovora pod A i E a sta onda ako imate sve razlicite......ha ha ha.
Pozdrav za Crvendaća
 
Natrag
Top