Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ljute kocke od sira

Potrebno je:
450 g rendanog čedar sira
1 tegla šarenih papričica
12 jaja


Priprema:

Zagrejati rernu na 175 °C.
Papričice ocediti, ali sačuvati sok. Iseći papričice na polutke i očistiti od semena. Sipati u pleh polovinu rendanog sira, prekriti ga papričicama, pa posuti ostatkom sira.
Umutiti jaja sa sokom od papričica, pa tom mešavinom zaliti sir. Peći u zagrejanoj rerni 30 do 40 minuta. Ohladiti i iseći na kocke.

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Skroz, ali ima i onih koji vole... zamisli kad se stavlja i "vatrena vodica"... :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
Skroz, ali ima i onih koji vole... zamisli kad se stavlja i "vatrena vodica"... :)

haug....skvo....hvala ti za recept....:heat::heat:...volim vatrenu vodicu...ali treba pravi recept.....i papricice... ja kupujem na zelenjaku...naravno vec pripljemljeno.....kod cuvene babe - otrov...zakupila zena tezgu naspram mesare...:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:smile3yes3:roll:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
haug....skvo....hvala ti za recept....:heat::heat:...volim vatrenu vodicu...ali treba pravi recept.....i papricice... ja kupujem na zelenjaku...naravno vec pripljemljeno.....kod cuvene babe - otrov...zakupila zena tezgu naspram mesare...:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:smile3yes3:roll:

Molim i svaki put, rekla sam ti da je baš za tebe. ;-)
 
Natrag
Top