Ljubavna svađa Manuela i Kiki

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ljubavna svađa Manuela i Kiki

Uzavrela atmosfera u kući „Velikog brata”

Manuel i Kiki su se izgleda u kući „Velikog brata” zbližili iz dosade. Naime, došlo je do prvih čarki u njihovom odnosu i oboje su potvrdili da su zajedno isključivo iz tih razloga.

vb-ver.jpg


Sve je počelo kada su se golupčići našli u sobi za odmor, daleko od očiju sustanara. Prvo su se dugo grlili, a zatim i poljubili. Međutim, Kiki je zasmetalo to što se Manuel nije obrijao, pa nije htela da ga poljubi. Manuel je zatim započeo raspravu i Kiki ga je u jednom trenutku upitala: - Zašto si ti sa mnom?

Manuel je iznervirano uzvratio:
- Dosadno mi je pa sam sa tobom.
Kiki je u neverici odgovorila:
- I meni isto, nakon čega je napustila sobu.
Nekoliko sati kasnije, i Manuel i Kiki su nastavili sa ljubavisanjem. Kiki je prvo ležala u krevetu između Jovane i Đoleta razmišljajući, a onda je u jednom trenutku otišla u Manuelov krevet.
Inače, izgleda da su se Manuel i Kiki zaista zaljubili jedno u drugo. Manuel je to do sada pokazao i rekao nekoliko puta, a Kiki je po prvi put objasnila o čemu se radi. Ona se poverila Vladimiru:
- Navikla sam se na to da se grlim sa Manuelom i sada nisam dovoljno jaka bez toga - objasnila je ona.

Tanja ljuta na Karla
Karlo i Tanja se od njegovog povratka u kuću uopšte ne podnose, a mržnja je kulminirala preksinoć kada su jedno drugom svašta rekli. Karlo je poručio Tanji da je dvolična lažljivica, loš čovek i babaroga, te da su u laži kratke noge, dok je Tanja mahom pričala da je on običan glupan.

Autor: M. R.
 
Natrag
Top