Ljubav u kući Velikog brata: Anabela i Mladen konačno zajedno

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ljubav u kući Velikog brata: Anabela i Mladen konačno zajedno


Povodom Dana zaljubljenih, u kući „Velikog brata” na sve strane su prštali poljupci, a najstrastveniji bili su golupčići Anabela i Mladen, koji iz dana u dan sve manje kriju emocije jedno prema drugome, te se sada čak i iz aviona vidi da su zaljubljeni.

13317_zabbrat08_f.jpg


Anabela je prihvatila Mladenovo udvaranje


Veliki brat je kumovao poljupcima kada je ukućanima dao zadatak da odglume romantične scene u parovima. Anabela i Mladen su morali da ožive scenu iz filma „Titanik” gde Leonardo Dikaprio i Kejt Vinslet stoje na pramcu broda raširenih ruku. Njih dvoje su ozbiljno shvatili zadatak, te su se pred premijeru scene neprestano strastveno ljubili kako bi što bolje uvežbali. Onda je došlo vreme da sve to odglume pred ukućanima.

- Džek, ja letim - vikala je Anabela dok je oponašala Kejt Vinslet, a Mladen ju je uhvatio muški i strastveno poljubio. Anabela se samo smeškala, a videlo se da joj je taj poljubac i te kako prijao, što je i sama priznala po završetku zadatka. Jer kada su se izljubili, Mladen i Anabela su otišli u spavaću sobu, gde su šćućureni jedno pored drugoga počeli da se maze ispod postelje.

- Baš mi prija tvoja blizina - priznala je Anabela, a Mladen ju je privio ka sebi i izljubio.

13316_zabbrat06_f.jpg


A samo dva dana pre toga Mladen je priznao da voli Anabelu tokom žurke koja je organizovana po Sanjinom izbacivanju. Rukom joj je pokazao na srce i tiho šapnuo: „Mnogo jako.” Anabela se potom zapitala da li da mu veruje, a Mladen je rekao: „Ne moraš da mi veruješ. Ja samo imam potrebu da ti kažem. Ne znam kako to, ali je tako”, priznao je Mladen, dok je Anabela rekla: „E, nemoj sad da nas zovu u ispovedaonicu da objašnjavamo to.”

Inače, njih dvoje su po završetku žurke zaspali u istom krevetu, a Mladen je gurnuo ruku pod Anabelin čaršav, ali se ona pobunila zbog kamera. Počeli su da pričaju o njihovom odnosu i Anabela je u jednom trenutku rekla:

- Pa, ja sam ti sve to dozvolila - šaputala je Anabela.


Izvor: Blic/M.Radojković
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Znalo da ce da bude,sta reci,kad neko zna sa zenama,tako je to,svaka cast decku.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ala će i da traje ta ljubav, kao mehur od sapunice... Ako ljudi glume klovnove i pajace radi para, valjda neće i kad "izađu" napolje...
 
Natrag
Top