Ljubav sa Sandrom je nameštena

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ljubav sa Sandrom je nameštena

Markov brat Mario Đurovski o dešavanjima u „Farmi”

Ljubav između Marka i Sandre se nastavlja. Nakon što su proveli noć u štali mazeći se i masirajući, na desetak minuta čak i skriveni od kamera, Marko i Sandra su razgovarali o njihovom odnosu, te zaključili da će nastaviti istim tempom.

farma-x.jpg


- Sledeći put uopšte neću stavljati peškir preko kamere. Dajem ti obećanje da ćeš tu noć pamtiti do kraja života - najavio je Marko, na šta se Sandra samo smeškala u slatkom iščekivanju.
Podsećamo da se samo noć pre toga između njih odigralo pravo ljubavničko akcijanje. Njih dvoje su najpre razmenjivali poljupce, misica je baš bila raspoložena za nežnosti, a onda joj je Marko svukao skafander da bi je izmasirao. Nekoliko puta ju je poljubio u leđa, a potom joj zavlačio ruke pod majicu. Šaputali su, a onda je Sandra pogledala ka kameri. Marko je tada ustao da bi kameru prekrio jaknom. Deset minuta se ništa nije videlo, ali se čulo šuškanje nalik na poljupce i uzdahe. Kada su sklonili jaknu, Marko je uzdahnuo:
- Imaš li pljugu? Baš bi mi sada prijala - objasnio je Marko, a Sandra je prokomentarisala:
- Uf, ovo je bilo odlično.
I dok se publika pita da li su se njih dvoje zaista prepustili strasti ili se kao do sada samo foliraju, rođeni brat Marka Đurovskog, fudbaler Mario Đurovski, kaže za „Blic” da misli da je sve to izrežirano, te da ništa od toga nije stvarno.
- Ne želim ništa posebno da kažem. Jednostavno su sve to samo neke njihove fore. Stojim iza toga da sve to što se ikada dešavalo između Marka i Sandre, sve je samo stvar dogovora. Svestan sam toga i verujem da je u pitanju velika nameštaljka. Ta dešavanja u štali, ako mi verujete, nisam ni gledao, čuo sam neke priče, ali ne mogu na osnovu priča da komentarišem - kaže Mario, koji od početka tvrdi da svi farmeri dobijaju instrukcije od produkcije radi veće gledanosti, te da do većine situacija, kao što su Markovo i Sandrino muvanje, ne dolazi spontano.
Mario kaže da i dalje smatra da se misica ne dopada Marku, te da on ne bi prevario svoju devojku, ali pominje da ne može da priča u ime Markove devojke, te da ne zna kako ona gleda na sve to.
- Zaista se nisam čuo sa Markovom devojkom, tako da ne znam šta da vam kažem - iskren je on.

Autor: M. R.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma ceo taj "šou" je prevara i šarena laž, da ne misliš kako nemaš posao, devojku/dečka, kako i posle 30-e živiš sa roditeljima... Sediš ispred tv-a, i misliš kako si srećan...
 
Natrag
Top