Ljubav iz razreda

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
1
Imam 17 godina i sviđa mi se djevojka sa kojom već dvije godine idem u srednju školu, a skontao sam da sam se zaljubio prije nekih godinu dana. Neiskusan sam, nisam imao još djevojku, ali sam preuzeo koliko toliko inicijativu počeo se zezati sa njom, često pričao, javljao joj se na fb i slično. Ubrzo, par puta se dešavalo da me jednostavno uhvati za ruku na odmoru i kaže idemo prošetati i tako malo izađemo iz škole zezamo se i slično i shvatio sam to kao dobar znak. Nekoliko puta mi se čak i javila na fb, i to uglavnom kada se ja ne javim po par dana.

Nekad osjetim da je i ona zainteresovana a nekad je toliko hladna da mi se čini skoro da sam joj smor. Razmišljam da je konačno pozovem na piće i kažem šta osjećam. Jedino me brine ako sve to prođe loše a ja trebam ići još dvije godine u razred sa njom, kontam da će biti malo čudno.

Šta predlažete, šta mislite?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Probaj. Biće u životu takvih situacija još mnogo. Nemoj da ti jednog dana bude žao što nisi ni probao, to je mnogo gore nego da te odbije, a da moraš i dalje da ideš s njom u isti razred.
 
Natrag
Top