Linkovi na dislografijama

Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
29
Vidim da se mnogi žale da većina linkova na diskografijama ne rade . Konkretno, voleo bih da pročitam razlog ili bar objašnjenje koje nisam pročitao na forumu, osim postavljenih pitanja.
Pojedini linkovi ne rade još od 2009.godine. Srećni praznici i pozdrav za sve od Sonole.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Vidim da se mnogi žale da većina linkova na diskografijama ne rade . Konkretno, voleo bih da pročitam razlog ili bar objašnjenje koje nisam pročitao na forumu, osim postavljenih pitanja.
Pojedini linkovi ne rade još od 2009.godine. Srećni praznici i pozdrav za sve od Sonole.

Sajtovi gdje su ti sadrzaji hostovani redovno ih brisu, mislim da se razlog zna, sad stici i mjenjati to sve na vrijeme je skoro nemoguce, a ekipa sta moze i kad moze zamjeni, niko nema ovdje platu za to sto radi ... a nebi bilo na odmet da se ponekad i sami posjetioci aktiviraju a ne samo da se preuzima :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sajtovi gdje su ti sadrzaji hostovani redovno ih brisu, mislim da se razlog zna, sad stici i mjenjati to sve na vrijeme je skoro nemoguce, a ekipa sta moze i kad moze zamjeni, niko nema ovdje platu za to sto radi ... a nebi bilo na odmet da se ponekad i sami posjetioci aktiviraju a ne samo da se preuzima :)

Kako nema platu........ja svakog prvog u mesecu nemogu prebrojati pa sam sebi kupio nesto korisno....:beee:

Axez98m.png
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
29
Hvala na odgovoru, a što se tiče obnove linkova mislio sam na one koji su ih postavili. Konkretno ja bih rado postavio muziku koju sam pokušao skinuti ali je nemam. U svakom slučaju kada nabavim nešto od muzike koju slušam rado ću je podeliti sa svima. Pozdravza Zoroa i sve sa forua:)
 
Natrag
Top