Lima i Jarić ponovo očekuju prinovu

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Lima i Jarić ponovo očekuju prinovu

B92


Model poznate kuće donje veša Victoria's Secret, Adrijana Lima, ponovo je trudna i očekuje drugo dete sa košarkašem Markom Jarićem.

16951432174f68f59ecc76f469522059_orig.jpg

Tridesetogodišnja Brazilka potvrdila je vest o svojoj trudnoći za magazin "People" i objasnila da su ona i njen muž već saopštili vest o novoj prinovi njihovoj dvogodšnjoj kćerci.

"Celokupna porodica veoma je uzbuđena, posebno naša dvogodišnja kćerka Valentina. ona jednostavno ne prestaje da duva balončiće ka mom stomaku želeći da pozdravi bebu!"

Poznata manekenka ubrzo posle prvog porođaja nastavila je da radi za Victoria's Secret iako je za magazin izjavila da je majčinstvo njena omiljena karijera uprkos svim prednostima manekenskog posla.

Par se venčao na Dan zaljubljenih 2009. i ubrzo nakon medenog meseca objavili su da očekuju svoju prvu prinovu.

"Za mene je najbolji posao na svetu da budem mama. Nikada nisam mislila da mogu toliko da volim. Uvek sam se pitala da li postoji neuslovljena ljubav. Sada znam da postoji, zato što je osećam", rekla je Adrijana tom prilikom.

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top