Lepa Brena i Boba usvojili dečaka

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Džoni sa Filipina član domaćinstva folk zvezde

brena-ver.jpg


Lepa Brena i Boba Živojinović vešto skrivaju tajnu o tome da se već dve godine staraju o troipogodišnjem dečaku sa Filipina. Mali Džoni, kako ga zovu, živi sa njima u kući, Brenu oslovljava sa „mama” pa se pretpostavlja da je dečak ili već usvojen ili da su mu Živojinovići hranitelji.

- Tačno je da Džoni živi kod mene, ali mislim da nema potrebe da objašnjavam detalje i okolnosti te priče - izjavila je Brena za novi broj magazina „Stori” na čijem se portalu može videti i snimak na kom drži dečaka u krilu, a klip se već pojavio na brojnim portalima u regionu. Malog Džonija nedavno je snimila televizija OBN, otkrivši dobro čuvanu tajnu Živojinovića. Ekipa je radila intervju sa Brenom u njenoj kući na Bežanijskoj kosi, kada je odjednom u kadar ušetao mali Filipinac. Brena mu se nežno, majčinski obratila:

„Sedi u moje krilo. Hoćeš li da crtaš nešto dok mi pričamo? (Brena mu pruža papir i olovku, prim. nov.) Hajde, nacrtaj kuću i baštu.”
Na snimku se kasnije čuje kako tamnoputi dečak kaže popularnoj pevačici: „Mama, dođi…”

brena-x.jpg


Ako je ona njemu mama, onda je on njoj sin, logično. Ali je nelogično zbog čega ga u emisiji nije ubrojala među sinove kada je nabrajala: „Imam troje odrasle dece: jedan ima 24 godine, drugi 17, treći 11 i po godina, a ovo je Džoni.”
Budući da Brenu ljudi poštuju i zbog toga što nikada nije odvajala Filipa, Bobinog sina iz prvog braka, od Stefana i Viktora koje je rodila, još više čudi činjenica da malog Džonija nije predstavila kao svoje četvrto dete i da ga krije već dve godine.
Jedni kažu da papiri o usvajanju dečaka još nisu gotovi pa zbog toga ćuti, a drugi da želi da zaštiti dečaka od svih neprijatnosti koje bi kao usvojeno dete estradne zvezde moglo da ima.
Popularna pevačica nikada se nije potpuno oporavila od otmice sina Stefana pa je i strah za bezbednost mališana, verovatno jedan od razloga zbog čega već dve godine ćuti.
Uprkos tome, što imamo odličnu saradnju, Lepa Brena o malom Džoniju juče nije želela da govori za „Blic”.

Poznati usvojitelji

- Esma Redžepova je usvojila čak 47 dece

- prva zvezda koja je odlučila da usvoji decu iz inostranstva je američka pevačica Džozefina Bejker, koja je umrla 1975. Ona je usvojila dvanestoro dece iz celog sveta

- Andželina Žoli i njen partner Bred Pit su usvojili dečaka Medoksa u Kambodži, devojčicu Zaharu iz Etiopije i dečaka Paksa Tijena iz Vijetnama

- Leonardo Dikaprio je usvojio devojčicu iz Južnoafričke Republike, koju je upoznao u jednom sirotištu dok je snimao film „Krvavi dijamant“
- pop zvezda Madona usvojila je pre dve godine dečaka Dejvida Bandu iz Malavija

- Meg Rajan je 2005. godine usvojila tek rođenu devojčicu iz Kine i nazvala ju je Dejzi

- škotski glumac Juan Mekgregor je u aprilu 2006. godine usvojio devojčicu iz Mongolije

- ambasadorka dobre volje Ujedinjenih nacija, glumica Mija Farou usvojila je 10 dece iz stranih zemalja među kojima su Indija i Vijetnam


Autor: Simonida Milojković
 
Natrag
Top