Lažni lekar lečio živom sodom!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Lažni lekar lečio živom sodom!

Misteriozni "Doktor" Suad Mulić uzima na hiljade evra i obećava izlečenje od raka.


Iz izvora bliskih beogradskoj policiji saznajemo da postoji više prijava protiv ovog prevaranta visoke klase. Tvrdio da rak izlazi kroz mokraću...

hro-nadrilekar.jpg


Beograd - Beograđanka, koja se javila našoj redakciji, tvrdi da je još jedna žrtva nadrilekara koji se predstavlja kao Suad Mulić i tvrdi da leči sve bolesti. "Na ranu mi je stavio živu sodu, zemlju i domaći sapun i tvrdio da će me izlečiti", opisuje sagovornica metod "lečenja" ovog nadrilekara.

Ona nam je donela i fotografiju osobe za koju su i druge žrtve potvrdile da je čovek koji se predstavlja kao dr Mulić.

Kako nam je potvrdjeno iz izvora u beogradskoj policiji, postoji više prijava protiv ovog prevaranta visoke klase koji tvrdi da leči sve bolesti, pa i rak. Koliko je poznato, on nikog nije izlečio, mnogi su umrli, a oni koji su preživeli kažu da im je uzeo na hiljade evra i nestao bez traga. Ne zna se ni kako se zaista zove, jer na teritoriji Srbije nema prijavljen boravak.

- čovek koji se predstavljao kao Suad Mulić, samozvani doktor za sve, upropastio mi je život, porodicu i sve što imam - kazala je sredovečna Beograðanka kad je došla u našu redakciju posle serije tekstova o nadrilekarima.

Horor, koji prevazilazi i najstrašnije filmove, trajao je dve godine, dok prijateljica nije uspela da je spase. Da stvar bude gora, Suad je imao podršku ćerke i sina ove žene.

- Sve je počelo kad je moj sin doveo Suada u našu kuću s pričom da je od kancera izlečio suprugu visokog državnog funkcionera - kaže ova gospođa.

- Mene je boleo kuk, imala sam još i koksaki virus, i moja deca su ga dovela da mi pomogne. Od njegovih nazovi melema ja sam se stvarno razbolela i još dobila rak kostiju. Samo pukom srećom sam uspela da se spasim - priča naša sagovornica.

Kad je shvatila šta se dešava, da je ostala bez silnih hiljada evra, žena je postala podozriva.

- Kad su videli da im ništa ne verujem, počeli su da kontrolišu svaki moj korak, kljukali su me raznim glupostima. čak su me silom terali da jedem, proglašavali ludom, navodili da se ubijem. Moje samoubistvo bila bi moja žrtva Hodži - kaže sagovornica.
Da podsetimo, našoj redakciji javila se i žena čiji je otac umro od raka kostiju a "lečio" ga je doktor Mulić.

- Rekao je mom ocu da ruke maže naftom, zatim da pije vino sa zrnevljem kafe... Tvrdio je da rak treba da iscuri iz organizma kroz mokraću i znoj. Meðutim, mom ocu nije bilo ništa bolje. Naprotiv, stanje mu se naglo pogoršalo. Kada se to desilo, doktor Mulić je nestao - ispričala je druga žrtva prevaranta.

Dr Mulićevi lekovi protiv raka

1. Živa soda
2. Nafta
3. Zemlja
4. Mokraća
5. Vino sa zrncima kafe
6. Pomade


Izvor: Glas javnosti
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Uh! Oni su gori od pogrebnika, kad se za nekoga uhvate.
Svojevremeno sam, zbog slučajeva kancera u porodici "kopala" po netu i tražila svaku moguću pomoć. Na sreću, nisam verovala u bilo šta, ali da su lešinari - jesu. Jedna mi je za neki preparat, malo travčica ubačenih u teglu meda, tražila 80e, što joj, naravno, nisam dala. Zvala sam i g-dina Todora Jovanovića, čuvenog travara, ali on je čovek na svom mestu, ispričali smo se, rekao da ne može da nam pomogne, i nije pokušao da mi otme pare za nešto što ne može da uradi.
Ali od ovih što obećavaju stopostotno izlečenje a u stvari utiču na to da se neko još više razboli, od njih mi je muka. Njih bih ja na vešala. Na tuđoj muci se bogate i što je najgore, ubijaju ljude.
 
Natrag
Top