Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Zdr98 imam HP-ov laptop i već 3 godine radi kao švicarski sat bez ikakvih problema i kvarova.Zna raditi danima i nema šta ne radim na njemu a nikad mu ništa.

Sve u svemu da zaključim: današnja tehnologija je otišla tako daleko da faktički više ne postoji loš laptop ili kompjuter.Ne možeš više kupiti laptop a da možemo reći da je loš ili ne kvalitetan ( osim neke polovne starudije koje su se koristile prije 100 godina :-D ). Razlika ti je samo u hardweru ( brzina procesora,količina memorije itd.).

Koji god kupiš nećeš se pokajati jer svaka kompanija nudi za svoj poizvod 2-3 godine garancije.Tko to ne garantira ?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ovu temu sam postavio zato sto sam video jedan dobar HP laptop i kad sam otisao na jedan forum sve HP-ove laptopove su ocrnili i kazu da se jaaaako brzo kvare,ali sad mi je lakse:DHVALA FORUMASI:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
To je moje iskustvo,kazu kvari se HP,Dell...pa naravno kad se najvise prodaju.Acer se slabo prodaje recimo kao i Lenovo pa je logicno da ih nema mnogo na popravci.Neko rece Toshiba a samo da napomenem da je doplata za produzenje garancije sa 2 na 3 god oko 55 eura a Dell u startu daje 3 god,To nije zanemarljiva cinjenica.Ako ces uzimati lap top za intenzivnije koriscenje,kucanje nemoj uzimati jeftine plastikance vec nesto skuplje sa dobrim kucistem i tastaturom.Naravno tu je i ono sta se kome svidja vizuelno a o ukusima ne treba raspravljati.Ja licno sada gledam za prijatelje kad im zatreba lap top uglavnom Dell i HP,ali to je samo moje misljenje.Pozdrav
 
Natrag
Top