Laporta: Sesk nije iskušenje

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Laporta: Sesk nije iskušenje

mjmpas.jpg



Predsednik Barselona Đoan Laporta je poslao umirujuću poruku u London svojom izjavom da Sesk Fabregas "u ovom trenutku ne predstavlja iskušenje".

Kapiten "tobdžija" je u centru već pomalo dosadne sage o povratku na Kamp Nou, a mnogi su očekivali da će se ona konačno biti završena posle predsedničkih izbora u Barsi u junu. Kandidatima bi Sesk mogao da bude glavni argument u kampanjama, ali je Laporta nagovestio da će glasove pokušati da zadobije na neki drugi način.

"On nije iskušenje u ovom trenutku. Arsenal je došao i tražio mlade talente, jedan od njih je bio Sesk i sada on dobro igra tamo. Ne bih govorio više o tome", rekao je Laporta.

Momka kome je idol Pep Gvardiola je puno ljudi zvalo u Barsu, a njima se pridružio i Pike, koji ovih dana često komentariše fudbalsku pijacu.
"Ne znam da li stiže sledće sezone, ali znam da će jednog dana nositi dres Barse. On je navijač i znam da želi da se jednog dana vrati ovde. On je igrač koji bi trebalo da bude u Barseloni, on je igrač koji želi da bude u Barseloni, ali moramo da sačekamo da vidimo kada će se to ostvariti", rekao je Pike.


Izvor:Blic
 
Natrag
Top