Lane: "Nije još gotovo, Milan, Liverpul, Valensija i Fiorentina u igri"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Lane: "Nije još gotovo, Milan, Liverpul, Valensija i Fiorentina u igri"

Osnovni uslov Milana Jovanovića da ima prostor za igru. Najbliži Milanu, ali se pojavio Liverpul sa jakom ponudom. U zasedi, Valensija i Fiorentina.
milan_jovanovic8785020091206041814.jpg
Milan Jovanović se danas vraća iz Katara, operacija je bila uspešna, sledi oporavak, a vratiće se na teren u januaru.


U čijem dresu?

Mnogi su požurili da objave da je sve gotovo i da će prvog dana Nove Godine, srpski napadač potpisati za Milan, ali je još rano za takve najave.

“Pregovaram sa Milanom, već sam rekao, da bih otišao negde moram da igram”, kaže Lane i otkriva koji još klubovi stoje u redu.

“Na stolu je ponuda Liverpula za trogodišnji ugovor, odranije znate da pregovaram sa Valensijom koja nudi četvorogodišnju saradnju, a u igri je i dalje Fiorentina”, dodao je Jovanović.

U Firenci bi imao sjajnu priliku da igra, uz Jovetića i Đilardina, pošto Mutu najverovatnije odlazi, u Liverpulu je svakako izazov veliki pošto se radi o jednom od najvećih evropskih klubova.

Milan ne treba ni komentarisati, a Španija nudi sjajne uslove za život, a i Valensija nudi duži ugovor.

Slatke su to muke, šta god odabere, Jovanović neće pogrešiti.


 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Da sam na njegovom mestu izabrao bih Fiorentinu :)
Da malo ševa sa Jovetićem u seriji A yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobar je igrač, u zrelim godinama, snaći će se bilo gde...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ja bi volio da ode u Valensiju da malo udara sa Villom
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
51
Idi Lane u Liverpul, potrebniji si im nego bilo koji igrac na ovoj planeti. Idite ti i Krasa da ubijate, kao sto ubijate i u reprezentaciji. TANDEM SMRTI LANE-KRASA!!!
 
Natrag
Top