Šta je novo?

Lady Gaga

Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
110
Ma to sam citao na answers yahoo i to je samo provala da bi se sto vise prodao bravo!

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
670
Lady Gaga, svojim ponašanjem, odevnim kombinacijama, priznanjem da je biseksualka navikla je svet na skandale, i taman kad smo pomislili da nas više ni sa čim ne može iznenaditi, razuverila nas je.
Naime, ukoliko je verovati magazinu “Star Trash”, pevačica je priznala da je hermafrodit. Tačnije, da ima oba polna organa i da se toga ni najmanje ne stidi.
- To je samo mali penis i zaista ne utječe na moj život. To nije nešto čega se sramim, ali ne pričam to okolo svima. Istina je, imam i muški i ženski polni organ, ali smatram se ženom. To je samo mali penis i zaista ne utiče na moj život. O tome nisam nikada pričala jer mi nije bilo važno. To je isto kao da idemo okolo i pričamo o svojim vaginama - navodno je izjavila 23-godišnja pevačica i tako šokirala javnost.

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
85
A poslednje sto sam cuo o njoj je da se zvekece redovno na turnejama sa clanovima benda kako bi prekratila vreme. Sto se mene tice, ta osoba treba da se vrati odande odakle je isplivala jer ne predstavlja nista u muzickom svetu.

Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
0
A poslednje sto sam cuo o njoj je da se zvekece redovno na turnejama sa clanovima benda kako bi prekratila vreme. Sto se mene tice, ta osoba treba da se vrati odande odakle je isplivala jer ne predstavlja nista u muzickom svetu.

tacno je to za bend,ali ne i to da ne predstavlja nista......devojka je jako talentovana za muziku.......ima mnogo dobar glas,zna da pise pesme i zna da svira klavir.....