Kuršumlija - Gej mladić pokušao samoubistvo

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Gej mladić pokušao samoubistvo





Kuršumlija -- Stefan Radović (20) gej mladić iz Kuršumlije, koga su roditelji pre godinu dana isterali iz kuće, sinoć je pokušao da se ubije.


stefan-redovic1.jpg



Srećom, na vreme je zbrinut u Domu zdravlja u Kuršumliji i van je životne opasnosti.

Stefan je, prema saznanjima “Blica”, pokušao da se ubije uzevši mešavinu lekova za smirenje, pošto je ranije sinoć preko društvenih mreža zapretio da će to da uradi.

" Ja upravo ozbiljno razmišljam da večeras presudim sam sebi, ne mogu ljudi više, verujte mi... dosta je bilo", postavio je mladić status na svom fjesbuk profilu.

Nakon nekoliko razmenjenih poruka sa prijateljima koji su ga ubeđivali da ne naudi sebi, Stefan se poslednji put oko 23 sata oglasio na fejsbuku.

"Ljudi, nikada nisam znao da mrzim i nikada nikome zlo poželeo NISAM...A i sad dok držim ove tablete SVE VAS VOLIM, u pozadini je neka balada.... VOLIM VAS", stajalo je u komentaru.

Da je situacija bila alarmantna pokazuje i činjenica da se Stefan nije javljao na sve poznate brojeve telefona.

U Gej i strejt alijansi, koja je jedno vreme plaćala boravak Stefanu u Beogradu, su od novinara “Blica” čuli za ovaj događaj. Nakon što su više puta bezuspešno pokušali da dobiju Stefana, i oni su prijavili slučaj u Kuršumliji.

Kada je Stefan Radović prošlog decembra rešio da prizna bližnjima da je homoseksualac, osudili su ga svi osim mlađe sestre. Nakon što su ga roditelji isterali iz kuće, Stefan je neko vreme boravio u Nišu i u Beogradu, ali se posle vratio porodici.



Izvor:
B92.net
 
Natrag
Top