Kupio sve karte za bioskop u inat bivšoj devojci!

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
Kupio sve karte za bioskop u inat bivšoj devojci!
- Bio sam tada toliko siromašan da nisam mogao da kupim ni dve karte za bioskop. Kada si otišla rekla si mi da nikada neću ništa postići. Opsednut tvojom izjavom, mnogo sam radio u poslednjih sedam godina. Danas samo želim da ti kažem da si pogrešila što si me ostavila - napisao je Kinez devojci


bioskop.jpg




Jedan kineski biznismen potrošiio je 30.000 evra kako bi kupio sve karte četiri bioskopske sale u Peking za filmski hit “Transformesi” kako bi dokazao svojoj bivšoj devojci da je pogrešila što ga je ostavila.

Identifikovan kao Vang, kineski mediji navode danas da je taj novopečeni bogataš pre sedam godina bio u vezi s jednom devojkom u vreme kada je bio student .

- Bio sam tada toliko siromašan da nisam mogao da kupim ni dve karte za bioskop – rekao je Vang.

sala.jpg

Printskrin: YouTube/CoasterForce

- Kada si otišla u Peking, rekla si mi da nikada neću ništa postići. Opsednut tvojom izjavom, mnogo sam radio u poslednjih sedam godina. Danas samo želim da ti kažem da si pogrešila što si me ostavila – napisao je Vang na jednom kineskom mikroglobu na internetu.

Kao dokaz Vang je objavio na internetu fotografiju narudžbine za kupovinu bioskopskih karata od ukupne vrednosti od 250.000 juana (30.000 evra).

Vang je obećao korisnicima interneta da će im pokloniti sve karte ako dalje šire njegove poruke upućene bivšoj devojci.

(Telegraf.rs / Beta)
 
Natrag
Top