Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Kraljevstvo knjiga - naši prevodi

• Začetnik teme *Roxy*
  • Datum pokretanja
*Roxy*

*Roxy*

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Fiksiran #1 - Opsednut tobom

Uhođenje i zabrane prilaska su stvar prošlosti za Alaynu Wither's. Sa diplomom u ruci, imala je svoju budućnost isplaniranu – raditi u noćnom klubu gde je zaposlena i ostati podalje od momaka koji bi mogli pokrenuti njen opsesivni poremećaj zaljubljivanja. Savršen plan. Ali ono na šta Alayna nije računala bio je Hudson Pierce, novi vlasnik noćnog kluba. On je pametan, bogat, i prekrasan – ona vrsta od koje Alayna zna da mora ostati dalje ako misli zadržati tendenciju svoje prošlosti dalje. Osim što je Hudson fiksirao svoj pogled na nju. Želi je u svom krevetu i to ne krije. Izbegavanje nije opcija nakon što joj je ponudio poslovni predlog koji ne može odbiti a ona je povučena dublje u njegov univerzum, nemoćna da odoli njegovoj gravitaciskoj sili. Kada je saznala da Hudson ima tamnu prošlost takođe, kasno je shvatila da je pala na najgoreg čoveka na kojeg je mogla. Ili možda njihova ne idealna prošlost im da priliku da zacele jedno drugo i konačno pronađu ljubav koja im je nedostajala.

Jezik: HR
Format: pdf, latinica
Prevod i obrada: Kraljevstvo snova

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Poslednja izmena:
*Roxy*

*Roxy*

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Fiksiran #2 - Pronađen u tebi

Alayna Withers je imala samo jednu vrstu veze: onu koja ju je činila opsesivnom i uhodački ludom. Sada kada ju je Hudson Pierce pustio u svoje srce, odlučna je da sruši preostale zidove između njih tako da mogu graditi temelje koji su zasnovani na više nego samo neverovatnom seksu. Samo što Hudson nije jedini sa tajnama. Sa njihovom prošlosti koja ih vuče u mrežu neutemeljenih nepoverenja, Alayna se okreće jedinoj osobi koja zna Hudsona najbolje – Celia, žena koju je zamalo oženio. Nadajući se uvidu u suštinu od nekoga ko razume sve strane priče, Alayna formira povezanost sa Celiom koja otkriva stvari o Hudsonu koja bi mogla okončati njihovu ljubav zauvek. Ovo je prva veza u kojoj Alayna nije izgubila kontrolu. I mogla bi izgubiti Hudsona trajno...

Hidden content

Poslednja izmena:
*Roxy*

*Roxy*

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Fiksiran #3 - Zauvek s tobom

Veza Alayne Withers sa Hudsonom Pierce je testirala i njenu i njegovu sposobnost poverenja. Odlučili su da je jedini način na koji mogu krenuti dalje zajedno, sa otvorenim vratima i transparentnošću. Neće biti lako za ljubavnike sa ožiljcima, ali posvećeni su jedno drugome sada više nego ikada. Alayna je posebno sazrela sa iskušenjima, i postala sigurnija i vernija muškarcu kojeg voli. Ali dok je par fokusiran na budućnost, njihova prošlost se još jednom pojavljuje da zapreti njihovoj krhkoj vezi. Obećanja koja su data su slomljena, i Alayna shvata da Hudson ima i dalje veoma moćne tajne – tajne koje će ih rasturiti. Koliko god osećala za njega, njena sposobnost da oprosti i zaboravi je stavljena na iskušenje van njenih granica. Iako je pronašla jedinog muškarca koji je može popraviti, zauvek s Hudsonom se čini sve više van domašaja.

Hidden content

Poslednja izmena:
*Roxy*

*Roxy*

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Fiksiran #4 - Hudson

„Lako mogu podeliti svoj život na dva dela – pre i nakon nje.“ Hudson Pierce je vodio život koji drugi ne bi mogli ni zamisliti. Sa novcem i moći u rukama, nije žudeo gotovo ni za čim. Nikada nije iskusio ljubav, međutim, ali vidio je par primera nje u svojoj disfunkcionalnoj porodici. Smešne poruke romantike su ga uvek intrigirale. Proučavao ih je, manipulisao njima, i još nije mogao da ih shvati. Dok nije upoznao Alaynu Withers. Sada, igri koju je planirao u svojoj potrazi za razumjevanjem može konačno da dođe kraj. Ili oni tek počinju? Rečeno s njegove tačke gledišta, Hudson je ispunio prazninu u svojoj ljubavnoj priči sa Alaynom Withers. Njegova prošlost i veza sa dugogodišnjom prijateljicom Celie, otkriva sve njegove postupke tokom njegovog udvaranja Alayni.

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Prljavo #1 - Prljavi milijarder

"Taj bezobrazni kučkin …“ Zadržala sam dah dok sam gledala u naslovnicu – i kompromitirajuću sliku – prikazanu na naslovnoj stranici tračarskog časopisa postavljenog na blagajni mog supermarketa.

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Prljavo #2 - Prljavo zadovoljstvo

Učinila sam to. Udala sam se za milijardera. Moji razlozi su moja stvar, ali zadnja stvar koju sam očekivala da osjećam je da budem posjedovana. Možda sam se obavezala, ali ja i dalje očekujem da budem ja. Sada njegova pravila preuzimaju moj svijet, ali ja nisam takav tip djevojke da se samo prepustim. Postoji samo jedan problem: Možda zapravo padam na njega...

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Serijal Prljavo #3 - Prljavo zajedno

Volim govoriti te riječi. Ona je moja, i ako misli da ću je pustiti da pobjegne a da je ne pratim i dovedem nazad, tamo gdje pripada – sa mnom – onda će biti upoznata sa novom stvarnosti. Jer ja se borim prljavo da bi joj dao "sretna do kraja života" koje zaslužuje...

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Prljava djevojka - Prljava djevojka #1

Očajnički tražim bogatog, slavnog, slobodnog bogatog momka sa ogromnim ... da natjera moga lažljivog, prevarantskog, rođenog-bez-..., bivšeg dečka da shvati šta je upravo izgubio. Oh, i odlično pušim. Samo kažem!' Ni jedan čovjek pri zdravoj pameti neće odgovoriti na taj oglas. Osim hiljade njih. Moje ime je Greer Karas, i ne bi mi smjelo biti dopušteno da ponovo priđem boci pića. Jer kada pijem, moja prijateljica i ja radimo glupe stvari. Kao što je objaviti na stranici moga starijeg brata Creightona nešto sasvim glupo. Probuditi se sa ogromnim mamurlukom i pronaći ponižavajući oglas koji je otišao viralno nije moj najbolji momenat.

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Prljava ljubav - Prljava devojka # 2

Greer Karas je bila moja od prvog dana kada sam je vidjeo. Otišao sam jer je zasluživala bolje od onoga što sam joj mogao ponuditi, ali oduvjek sam se planirao vratiti i prisvojiti je kada za to dođe vrijeme. Ali istini za volju, Greer nije bila spremna da čeka. Bacila je izazov, i ja ga prihvaćam. Neću otići ovaj put, jer ponekad se moraš boriti prljavo za ljubav.

Hidden content

Poslednja izmena:
Sweet

Sweet

UREDNIK
Kraljevstvo snova - Grešna zadovoljstva - Greh i krivica #1

Za pomalo uštogoljenu i stidljivu Daphne Wade najslađe grešno zadovoljstvo je kada krišom posmatra svog poslodavca, vojvodu od Tremora, dok radi na iskopavanju na svom imanju u Engleskoj. Anthony je unajmio Daphne da restaurira neprocenjivo bogatstvo koje on iskopava na svom nalazištu, ali kako devojka dase skoncentriše na rad kad njen razorno zgodan poslodavac stalno skida košulju dok radi. On se ponaša kao da ona ne postoji, ali ko može da krivi devojku što se ipak beznadežno zaljubila u njega. Anthony misli da njegova zaposlena zna sve što se može znati o antikvitetima, ali kad njegova sestra odluči da preobrazi prostu, mladu ženu sa sve naočarima sa zlatnim okvirima u zanosnu lepoticu, on taj zadatak proglasi nemogućim. Daphne je očajna kad slučajno to otkrije i odlučna da mu dokaže da nije u pravu. I sada privlačna i zanosna Daphne je zbacila svoju masku i karte su otvorene.

Hidden content

Poslednja izmena: