Šta je novo?

Kostobolja sa glavom pitona

• Začetnik teme Sania Valiant
  • Datum pokretanja
Sania Valiant

Sania Valiant

Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
495
Ma ni ja nisam znala gde da postavim temu, ali vidim u muzici onu o Karleuši, pa rek'o prikladno je (samo iz tog razloga) :vorred: :mrgreen:

Ajde sve to pod šatrom, pevljaka ko pevaljka i sve to... ali koliko se to tripuje da je načitano, inteligentno...:stupid: :mrgreen: to je meni fenomen... yes3

Tito Pulo

Tito Pulo

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.932
ili neki pdf o alkoholizmu njima je kulj :mrgreen::alcoholic:
Misliš negde sa ovim likovima: :mrgreen:

Mada tematski pripada svemu nabrojanom, a može da ide i u paranormalne pojave. :rofl: Kako god, za muziku sigurno nije. wacko

Ma ni ja nisam znala gde da postavim temu, ali vidim u muzici onu o Karleuši, pa rek'o prikladno je (samo iz tog razloga) :vorred: :mrgreen:

Ajde sve to pod šatrom, pevljaka ko pevaljka i sve to... ali koliko se to tripuje da je načitano, inteligentno...:stupid: :mrgreen: to je meni fenomen... yes3
Da, ako se gleda i ta tema o Karleuši, onda može i ovo. Po meni, nije ova Vendi ništa gora od Karleuše. Možda je za nijansu gluplja, jer više forsira to da je pametna, obrazovana itd. Bože me sačuvaj.:???:

Poslednja izmena:
KattyTheGreat

KattyTheGreat

Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
268
E, e, e bingo! A i đe god je pošaljemo, eto i Jecu ćemo s njom da joj društvo pravi :mrgreen:

Tito Pulo

Tito Pulo

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.932
Ja bi ih obe poslao kod jednog čike u belom na jednu lobotomijicu, al nažalost mene niko ne pita.:roll:

KattyTheGreat

KattyTheGreat

Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
268
Onda tebe za preCednika :mrgreen:

Tito Pulo

Tito Pulo

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.932
Bolje za savetnika, sivu eminenciju. Oni duže traju, svi ih se plaše, a niko ne zna tačno ko su. :mrgreen:

KattyTheGreat

KattyTheGreat

Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
268
Aaa, rad "iza zavese". Nije loše... Mogu onda ja za predsednika, pa nek kraće trajem :mrgreen:
(se vidi da mi je dosadno? :D )

Andjela 7

Andjela 7

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.776
Šta su ti seljanke ni s..e ne znaju da zapakuju. Bruka.

Poslednja izmena:
Tito Pulo

Tito Pulo

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.932
Da je zapakovala, ne bi bilo crvendaća. :mrgreen: