Koliko ste najvise filmova odgledali u toku jednog dana?

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Koliko ste najvise filmova odgledali u toku jednog dana?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Devet (VHS-kasete) !!! Napravio sam sebi davno,davno ekstremnu solo-proslavu rođendana,javio svima da sam otputovao,navukao zavese i ubijao se čitavog dana filmovima,litrima ledene Koka-kole,prženim kikirikijem i zelenom Moravom bez filtera.
Sutradan sam izgledao kao da sam nakon tromesečnog tamnovanja utekao talibanima...
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Najvise sto sam odgledao je bilo 5 komada,i to sad dok sam bio na godisnjem...:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa kad gledam "Kuma" onda tri (dobro 2,5 treći ispreskačem), ako gledam ljubavne, omiljene ide i do 5... Ako gledam omiljene scene iz omiljenih filmova onda bude i desetak...:beee:
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
filmove možda 3-4 najviše, ali zato prison break po celu sezonu odjednom, sačekam da se završi serijal skinem sve epizode i uništim se
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nekada davno u jednoj zemlji na brdovitom Balkanu....
nije bilo uredjaja za reprodukovanje filmova kao sada,a i tv kanala je bilo malo,pa kad se zadesi filmski maraton,svi gledamo sve.
Kosu,Supermena i jos gomilu raznih zanrova,ali kad si gladan tad ne biras.
Mladje generacije sigurno neveruju da smo mi nekad u toku dana mogli da pogledamo 1 crtani film u trajanju od 5 min.A nedeljom extra bonus,1/2 sta crtaca. Bezbrizna vremena...
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
46
Ja sam najvise pogledao 12 filmova u danu sa drugom, ali cesto znam gledat po celu sezonu neke serije i gledao sam par puta Lord Of The Rings sva 3 dela produzene verzije odjednom :)
 
Natrag
Top