kokosije slepilo

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Da li postoji resenje za kokosije slepilo?

Ne razumem .... Postavio/la si temu u 08.23 i ona je izbrisana sa razlogom jer je na pogrešnom mestu a onda se napraviš pametan/na i 20 minuta kasnije otvoriš istu temu na istom mestu ... Koji je tvoj problem? Da li je Moderator bio nejasan?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Da li postoji resenje za kokosije slepilo?

Postoji. Budi šargarepa.

Ne razumem .... Postavio/la si temu u 08.23 i ona je izbrisana sa razlogom jer je na pogrešnom mestu a onda se napraviš pametan/na i 20 minuta kasnije otvoriš istu temu na istom mestu ... Koji je tvoj problem? Da li je Moderator bio nejasan?

Friki, ti si novajlija i ovaj dio foruma je namjenjen da se novajlije predstave. Do Wizardovog posta nisam znao da si već jednom otvorio istu temu na ovom mjestu. Pošto je naš drug Wizard stalni dežurni na forumu on je to primjetio. Vjerovatno je neko od moderatora tvoju temu obrisao iz tog razloga. To pitanje možeš postaviti u forumu Zdravlje, evo ti link:

Zdravlje

Ja sam se malo našalio sa onim "budi šargarepa" jer sam mislio da se i ti zezaš.

Dobro nam došao.


Wizarde malo više takta, nov je, ne snalazi se još. Ti kao eminentni i prominentni član pripravničkog tima za staff funkciju ne smiješ sebi dozvoliti takvo gubljenje živaca kada su novajlije u pitanju.

Malo, malo ublaži ton i uputi čovjeka na lijep i kulturan način.
Serbian Forum.org :yea:
 
Natrag
Top