Koji ste horoskopski znak ?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Jesi li vidjela, dumspiro, ne daju ljudima progovoriti..., odmah prijete. BTW, znaš ti sigurno mnogo toga bolje od mene. A ova naša drugarica, "plavi anđeo" (što prijeti), žali se kako je jedva izgovorla - napisala tvoj nick, kao da je njen jednostavniji?
Sada kada je počela ova priča o znacima Zodijaka, pročitao sam malo ono što sam ovdje našao o škorpiji... Uh, pa ne mogu da vjerujem da sam to ja:D Da sam znao da sam takav, iijjuu, gdje bi mi kraj bio!:dance2:
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jesi li vidjela, dumspiro, ne daju ljudima progovoriti..., odmah prijete. BTW, znaš ti sigurno mnogo toga bolje od mene. A ova naša drugarica, "plavi anđeo" (što prijeti), žali se kako je jedva izgovorla - napisala tvoj nick, kao da je njen jednostavniji?
Sada kada je počela ova priča o znacima Zodijaka, pročitao sam malo ono što sam ovdje našao o škorpiji... Uh, pa ne mogu da vjerujem da sam to ja:D Da sam znao da sam takav, iijjuu, gdje bi mi kraj bio!:dance2:
''Plavi anđeo'' je jedino u pravu za privatne poruke, ali ja stvarno nemam petlje...
U svakom slučaju da stavim tačku na ovu temu i pošto danas ne radim, idem da se informišem malo bolje...
P.S.ovde postaje rizično bolje da se sklonim na vreme...
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
6
Сунце у Стрелцу, Уран у Стрелцу, Асц у Близанцима, Меркур у Стрелцу, Марс у Шкорпији, Плутон у Шкорпији, Јупитер у Овну. ко се разуме - схватиће, ко не - сазнаће.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nisam neki veliki znalac u ovoj oblasti, ali je jedna stvar provjerena i tačna. Naime, dok sam bila mlađa, prevladavao mi je moj smorni znak rak. One fore, preosjetljiv, kao neki kućni tip, dom, vjeran, trt vrt. Sada me je " preuzeo " podznak bika i u toj koži se mnogo bolje osjećam i pravi sam bik.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ja sam Strelac-Lav.Dnevni horoskop ne čitam,ali kod sebe prepoznajem mnoge karakteristike ova dva znaka.
 
Natrag
Top