Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Koji operativni sistem koristite?

• Začetnik teme BaneFromDaHood
  • Datum pokretanja

Koji operativni sistem preferirate?

• Windows XP

Votes: 426 32,9%
  • Windows Vista

Votes: 42 3,2%
  • Windows 7

Votes: 590 45,6%
  • GNU/Linux

Votes: 84 6,5%
  • Macintosh

Votes: 23 1,8%
  • Windows 8.1

Votes: 118 9,1%
  • Windows 10

Votes: 62 4,8%

• Total voters
    1.293
pjescic

pjescic

Koristim windows 10 x64 i windows 7 x64 to su dva odlicna sistema. Pored njih ostali su nepotrebni za 90 % korisnika.

Kad ukljucim komp, izlazi mi poruka tipa Your windows license will expire soon...potrazio neka resenja na netu, ulazio u sistem.msc, pa uradio disable kod Windows Licence Mananger, i nista. Ima neko resenje?

Bazlik

Bazlik

Jedino mu ne valja sto radi ove crne trikove za zahvalama, nije u duhu foruma.
Podseca malo na ove sto sviraju violinice iza resetaka. Covek moze da ih vidi kroz prozor, ali samo do pupka. A i zavesa na kraju priredbe brzo pada, pa ono malo sto zateknes ostavlja gorak ukus menju kutnjacima, te mora s`oprostenje da pucnes.
Ja bi ove sto stavljaju linkove sa forsiranim zahvalama isterao sa foruma, da naprave neki tamo njihov zatvoreni forum negde na livadi i da se grle vazdan, ali ne ovde, ko masoni na podmornicama sto se ljube.
Sto puta smo rekli da se zahvale daju od srca ili interesa, ali ne ovako podmuklo u delovima foruma gde za to nema potrebe, a i zabranjeno je. Jedino da mu covek iskrsi od ledja jedno dve tri fosne premudene i valjda ce se nauci na kraju, te cemo na kraju pretstavu o Robinu Hudu sa violinicom ili harfom i umilnim zvucima nota, moci odgledati na vecoj binici bez stresova, cimanja i trzova, ko kod onog tvog VLC playera Jokice, a i sire.
A da, ..koristim taj i taj OS, dobar system svaka mu cast.

jolemisa

jolemisa

Član
Jedino mu ne valja sto radi ove crne trikove za zahvalama, nije u duhu foruma.
Podseca malo na ove sto sviraju violinice iza resetaka. Covek moze da ih vidi kroz prozor, ali samo do pupka. A i zavesa na kraju priredbe brzo pada, pa ono malo sto zateknes ostavlja gorak ukus menju kutnjacima, te mora s`oprostenje da pucnes.
Ja bi ove sto stavljaju linkove sa forsiranim zahvalama isterao sa foruma, da naprave neki tamo njihov zatvoreni forum negde na livadi i da se grle vazdan, ali ne ovde, ko masoni na podmornicama sto se ljube.
Sto puta smo rekli da se zahvale daju od srca ili interesa, ali ne ovako podmuklo u delovima foruma gde za to nema potrebe, a i zabranjeno je. Jedino da mu covek iskrsi od ledja jedno dve tri fosne premudene i valjda ce se nauci na kraju, te cemo na kraju pretstavu o Robinu Hudu sa violinicom ili harfom i umilnim zvucima nota, moci odgledati na vecoj binici bez stresova, cimanja i trzova, ko kod onog tvog VLC playera Jokice, a i sire.
A da, ..koristim taj i taj OS, dobar system svaka mu cast.
Podrzavam to sto pises,ali nekim ljudima je stvarno potrebno da se prvo zahvale,pa onda da dobiju ono sto im treba.Koliko puta ste na pr. ti i Hyper i jos mnogi na forumu pomogli,a nisu vam se zahvalili,pa nije ni to u redu.

HyperSnap

HyperSnap

VIP
Podrzavam to sto pises,ali nekim ljudima je stvarno potrebno da se prvo zahvale,pa onda da dobiju ono sto im treba.Koliko puta ste na pr. ti i Hyper i jos mnogi na forumu pomogli,a nisu vam se zahvalili,pa nije ni to u redu.
Sa moje strane ove zahvale nisu postavljene zbog aktivnih forumaša., Naprotiv, 99% zahvala daju botovi koji su učlanjeni na forum od 2009 do 2013 i nikada nisu ni jedan jedini post napisali ili odgovorili nekome u poruci. Uglavnom su tu da na lak i jeftin način stugnu do njima potrebnog programa. Vi koji mi ovakve sugestije dajete ne znate da sam predlagao da članovi koji nemaju bar 10 napisanih postova ne mogu da skinu program odnosno da otvore postavljeni link. Ili da ne mogu lupiti hvala prije nego što napišu nekoliko postova, bar 5. Ali vjerovatno je to teško izvodljivo pa nije ni realizovano.

Evo vam citat poruke koju sam javno postavio ali nemate svi mogućnost da je pročitate.

"Pročitao sam nekoliko puta žalbe da se prijavljuju linkovi u biblioteci pa me ujedno zanima kakvu korist ima neko na forumu od ovih likova sa foruma. Evo ih desetak a ko zna koliko ih ima prijavljenih na forumu.

@neznalicax Učlanjen(a):25.11.2009

@temza Učlanjen(a):08.11.2009

@zk1963 Učlanjen(a):22.04.2010

@milan077 Učlanjen(a):19.01.2017

@zbsmit15 Učlanjen(a):17.12.2012

@ogixxl Učlanjen(a):14.11.2009

@kljubisa Učlanjen(a):18.10.2009

@djordjesekerez Učlanjen(a):03.01.2012

@KRIKAVAC Učlanjen(a):28.04.2010

@goran dr Učlanjen(a):27.04.2010

@voć@r Učlanjen(a):07.11.2009

@cotata Učlanjen(a):22.12.2009

@mjtrilj Učlanjen(a):08.12.2009

Kakvu korist forum ima od članova kojima je jedina aktivnost da lupaju po "dugmetu Hvala".....Ovo je kao neka politička stranka, što više članova više izvajanja iz državnog budžeta....ne shvatam ovu politiku, ali ajde, mlad sam, ima vremena da naučim..."

Lično sam po zahvalama izbrojao 70 članova koji nikada ništa nisu napisali na forumu a ovdje sam izdvojio samo njih desetak.
Toliko od mene u ovoj temi a kome se ne sviđa šta radim ne mora ni da čita.

Poslednja izmena: