Koji je bolji broswer Opera Mozila Chrome..?

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nije stos u tome koji je bolji nego koji tebi vise odgovara ,o ukusima se ne rasprvlja...,to si vec cuo ...ako ti nije problem instaliraj sva tri pa sam odluci ...naravno nije zgoreg da poslusas i predloge drugih koje prednosti nude svi po naosob...primera radi bas na ovom sajtu na kojem si sada moze da se desi da nedostaju neke opcije - zavisno od browsera ,znaci samo testiraj pa vidi...srecno...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Slažem se sa @Bazlik.....svi su dobri samo svi imaju neki svoj argument zašto baš taj koriste....Ja konkretno koristim i Mozilla Firefox i Google Chrome...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Nikada neces ni saznati koji je najbolji za tebe dok ne isprobas nekolikonjih i uvidis sta tebi odgovara.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Za mene je Hrom the best. Samo ga instaliraš ukucaš u prozor mail i pasword i on ti automatski postavi sva tvoja podešavanja i forumske pasworde, temu i šta već. Takođe poseduje i extenziju za PopUp Blocker koja ti sprečava iskakanje neželjenih prozora bogami 100% što nije slučaj sa Firefoxom gde takvu extenziju nisam našao a tražim je uvek kada instaliram Mozilu. Jer ovi što ih prave lako zaobilaze Mozilinu zabranu.....
Imaš i Tor Pregledač koji je sličan Mozili Firefox, isto "jezgro", za bezbedno surfovanje ali iskačući prozori me ubiše. Po deset komada jedno za drugim mogu ti iskočiti u isto vreme. Mene oni lično najviše iritiraju više nego reklame i sl.
IE ne koristim, naporan je brate i nametljiv što ne volim...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Za mene je Hrom the best. Samo ga instaliraš ukucaš u prozor mail i pasword i on ti automatski postavi sva tvoja podešavanja i forumske pasworde, temu i šta već. Takođe poseduje i extenziju za PopUp Blocker koja ti sprečava iskakanje neželjenih prozora bogami 100% što nije slučaj sa Firefoxom gde takvu extenziju nisam našao a tražim je uvek kada instaliram Mozilu. Jer ovi što ih prave lako zaobilaze Mozilinu zabranu.....
Imaš i Tor Pregledač koji je sličan Mozili Firefox, isto "jezgro", za bezbedno surfovanje ali iskačući prozori me ubiše. Po deset komada jedno za drugim mogu ti iskočiti u isto vreme. Mene oni lično najviše iritiraju više nego reklame i sl.
IE ne koristim, naporan je brate i nametljiv što ne volim...

Da ti pomognem malo :D...Instaliraš jedan programčić koji radi za sve browsere odnosno pretraživače. Ad Muncher 4.94 Build 34121 radi neovisno o browseru, dakle ne treba posebna extenzija za svaki browser. Sjećate se kada smo ovdje na forumu imalo reklamu na početnoj stranici pa su svi pitali kako to i kojim dodatkom blokirati. Ovaj program je sve to blokirao bez dodatnih ekstenzija...Sa ovim "savjetom" ne pokušavam da te nagovorim da koristiš Firefox nego samo pokušavam da ti olakšam ....
 
Natrag
Top