Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Učlanjen(a)
29.12.2015
Poruka
10
Zato koristi Google Crome,tako sam i ja na google crome na jednu stranicu krenuo da udjem i nisam mogao,google crome sam blokirao,onda sam usao na mozilu na istu sstranicu i ona je izbacila kao nepozeljna aplikacija na toj stranici al sam imao mogucnost da zanemarim to dok na google crome nisam mogao i onda mi je usao neki virus imao neko preusmjerenje al rrijesio sam ga se lahko na kraju,opera i mozila nisu tako dobri sto se tice zastita od nepozeljnih aplikacija kao google crome,vjerujmi

Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
15
I sam sam dugo koristio Bitdefender i bio vrlo zadovoljan njime. Međutim, pre izvesnog vremena, skidajući nešto sa jednog torrent sajta, zakačio sam "hi.ru" štetočinski programčić, koji je preusmerio početnu stranicu na oba pretraživača koja koristim (Firefox i Operu) na navedeni ruski sajt. Bitdefender internet security 2016 nije reagovao, kao ni Malwarebytes Anti-Malware, a sam nikako nisam uspevao da rešim taj problem. Onda sam skinuo sa interneta Kasperski Virus Removal Tool, koji je odmah reagovao, tretirajući taj program kao virus, i obrisao ga (posle restartovanja računara). Iznerviran, deinstalirao sam Bitdefender (koji se, inače, u nezavisnim (?) laboratorijskim ispitivanjima pokazao kao najbolji, ili bar kao drugi najbolji). Od tada sam promenio nekoliko antivirusa, ali se još nisam odlučio za jedan.
Zaključak: Nema "bezgrešnih" antivirusa, kao što nema ni bezgrešnih ljudi.

Pozdrav svima!

Ja sam nedavno stavo Kaspersky internet security na drugi komp, i čini mi se da je za nijansu bolji od bitdefendera. Više virusa prepozna, od njega.

Učlanjen(a)
03.09.2014
Poruka
11
Koristim Kaspersky. Međutim, u kombinaciji s win10 znao je zekati. Chrom bi loadao stranice po 10 sec. Kod MS Edgea je bilo sve ok. Maknuo sam Kaspersky i sve je proradilo.

Učlanjen(a)
29.11.2012
Poruka
8
Posto nema u anketi, onda ovde da napisem.

Ne koristim, skeniram jednom u mesec dana sa malwarebytes-om, hijackthis i hitman-om. Ponekad pronadje nesto i to je to.