Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Učlanjen(a)
29.12.2015
Poruka
10
Gazda imam ja key za avast internet security javi mi se pa cu ti p0slat preko fb
posalji mi ovdje podatke ako hoces na privat poruku

Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Ja sam probao svega i svasta i sad koristim, Avira Antivir free. naj jednostavniji, uz njga povremeno mesecno sa Malwarebytes pogledam.

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.695
Imam avast, koji ima srpski interfejs, a dobija se ključ za 1.godinu korišćenja.Registrujete svoj mejl i dobijete serijski broj za registraciju.Po isteku možete se registrovati sa drugim mejlom,dobijete opet ključ na 1 god. naravno pre toga deinstalirate avast.Zadovoljan sam .
https://www.avast.com/registration-free-antivirus.php
Pogledajte prilog 88654 Pogledajte prilog 88655 Pogledajte prilog 88656

Izvini ali pričaš nebuloze. Kao prvo, ne moraš uopšte da pišeš svoj email, ne mora čak ni da postoji email...ako napišeš bbarktt@gmail.com ili nebuloza@yahoo. com bićeš registrovan na godinu dana. Ako prilikom instalacije avasta imaš konekciju automatski ćeš biti registrovan na godinu dana bez upisivanja emaila. Druga stvar, prije isteka famoznih 365 dana prije na 30 dana bićeš obaviješten da za 30 dana ističe registracija i samo treba da klikneš na registraciju i produžiš je za novih 365 dana. Uopšte ne treba da se deinstalira program, zašto bi to radio...Taj avast na slici je registrovan takođe bez emaila.

Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Webroot je fantastičan AV. :) Ne usporava komp, baš naprotiv... Koristio sam ga svo vreme dok sam bio Windows korisnik. :) Instaliraj ga, nećeš se pokajati, garantovano. ;)
@SerbskiSin Znaci ovaj AV za slabije masine i npr. Windows Xp3? Reci mi koju verziju da skinem, i da li je trial ili full? Nasao sam neku na piratebay 2013.

Poslednja izmena: