Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.723
Vrijedi probati... Pohvalio ga je Urednik :) , pa cemo mu javiti utiske :) . Ja sad radim nesto drugo, pa cu veceras probati...

Instalirao sam ga na jedan računar. Ne uzima mnogo resursa, lagan je....Međutim, ako imaš bilo kakav crack ili piratski program odmah će obrisati. Obrisao mi KMSPico koji mi je potreban za Office 2016...Pa sam pokušao instalirati Microsoft Toolkit 2.6 BETA 5 ali ga je u startu "pokosio" i odmah počinje skeniranje računara...Sve briše...Tražio sam exlusion listu da ubacim KMSPico i slično i nisam mogao naći.....
Ovo je bez sumnje program koji ima i previše Falsh positive detekcije. Jednostavno nije za mene ali ću ga na nekim mašinama sigurno upotrijebiti.

Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
894
Instalirao sam ga na jedan računar. Ne uzima mnogo resursa, lagan je....Međutim, ako imaš bilo kakav crack ili piratski program odmah će obrisati. Obrisao mi KMSPico koji mi je potreban za Office 2016...Pa sam pokušao instalirati Microsoft Toolkit 2.6 BETA 5 ali ga je u startu "pokosio" i odmah počinje skeniranje računara...Sve briše...Tražio sam exlusion listu da ubacim KMSPico i slično i nisam mogao naći.....
Ovo je bez sumnje program koji ima i previše Falsh positive detekcije. Jednostavno nije za mene ali ću ga na nekim mašinama sigurno upotrijebiti.
Kod mene je windows crack hehe, dakle, ne smijem ga upotrijebiti da ne bih bez sistema ostao :)

LEGEND
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
3.553
Kad bi Linux bio malo lakši za upotrebu odmah bi prešao na njega a Windowse zaboravio da postoji...

Ma, Linux uopšte nije težak za korišćenje, baš naprotiv... Ne moraš koristiti sisteme iz Arch porodice, koji jesu malo komplikovaniji, ali zato možeš instalirati neki Linux iz Ubuntu porodice, oni su dosta prostiji i prilagođeniji prosečnim korisnicima. :) Meni se lično sviđaju: Linux Mint sa "Mate" ili "Xfce" okruženjem, Peppermint, Xubuntu, Lubuntu itd. :) A za sve one koji volu Windows izgled, tj. ne mogu (tako brzo) da se naviknu na Linux izgled, mogu instalirati Zorin OS, koji je stvoren da prelazak Windows korisnika na Linux bude što bezbolniji. :) Ako negde i "zapne" slučajno, tu su uvek sjajni momci sa Foss Srbije, koji su večito raspoloženi da pomognu, naročito novajlijama. ;) :)

Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
107
Hvala na sugestijama :). Uskoro ću instalirati Zorin OS i videti koji programi funkcionišu za Windows platformu i njihove alternative za Linux jezgro koji su meni najpotrebniji.;)

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.723
Ne može ti niko reći koji je najbolji jer ima više faktora koji određuju najbolji antivirusni program. Postoje dobra i loša antivirusna rješenja koja mogu da se kombinuju.

Učlanjen(a)
29.12.2015
Poruka
10
Moja ti je preporuka
Bitdefender,Kaspersky,eset nod,mozda jos avira ,a ovo ostalo se po mom misljenju ne svidja tj nisam zadovoljan :D

Učlanjen(a)
10.05.2014
Poruka
75
Hvala eset cu probati nadam se da mi nece usporiti komp jer kod NORTON uspori hvala jos jednom