Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Koristim avast vec pune tri godine. do sad je sve bilo OK, malo me nervira zadnja verzija jer ulazi u zapakovane fajlove, nije problem kad su manji, ali ako imaju 4-5 GB, onda je smorno, jer ceo racunar pocne da steka.

Član
Učlanjen(a)
11.07.2009
Poruka
7
Meni najbolje od svih vrti microsoft esencional ili kako se već piše ili zove
naravno za moju konfiguraciju.
Nod mi ga je usporavao:-/
kasperski ubijao:!:
bit defender rušio sistem-legalni ključ:-(
microsoftovog niti ne osjetim da postoji na pc-u. Nije za neko čiščenje ali detekcija mu je sasvim ok i plus toga besplatan ako su win genuine:assassin:

Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
103
Ja koristim duže vreme AVG Internet Security Business Edition 2012 i mogu reći da sam prezadovoljan :yea:

Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
svi antivirusni programi koji se mogu skinuti i instalirati kao free verzije (avast, avg, avira..... ) nisu bas pouzdana zastita (mreza za komarce na prozoru, koja ima rupu promera 40 cm)
vise sluze za reklamu samog proizvoda koga za koristenje u full verziji treba platiti pa će se rupa na mreži smanjiti na nekih 10 cm
medjutim, bez obzira koji antivirusni program koristili, niti jedan nije idealan i svaki ima svoje dobre i lose strane,
stoga ako zelite moj savet koji je najbolji antivirusni program mislim da je to zdrav razum svakog od nas, jer dobro se zna gde se najlakse natrapa na viruse
inace koristim avast i u principu sam zadovoljan sa njim, ali sam po instaliranju svih aplikacija koje su mi vazne napravio image c particije
sa Acronis-om pa ako se bas i uvali neko smeće podignem image i nema problema, a tekuće fajlove koji su mi bitniji pržim na cd ili stavim na usb

Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
svi antivirusni programi koji se mogu skinuti i instalirati kao free verzije (avast, avg, avira..... ) nisu bas pouzdana zastita (mreza za komarce na prozoru, koja ima rupu promera 40 cm)
vise sluze za reklamu samog proizvoda koga za koristenje u full verziji treba platiti pa će se rupa na mreži smanjiti na nekih 10 cm
medjutim, bez obzira koji antivirusni program koristili, niti jedan nije idealan i svaki ima svoje dobre i lose strane,
stoga ako zelite moj savet koji je najbolji antivirusni program mislim da je to zdrav razum svakog od nas, jer dobro se zna gde se najlakse natrapa na viruse
inace koristim avast i u principu sam zadovoljan sa njim, ali sam po instaliranju svih aplikacija koje su mi vazne napravio image c particije
sa Acronis-om pa ako se bas i uvali neko smeće podignem image i nema problema, a tekuće fajlove koji su mi bitniji pržim na cd ili stavim na usb

Član
Učlanjen(a)
09.10.2012
Poruka
7
Tačno, imao sam i Avast, mada je on mnogo kočio sistem i + sam imao viruse!