Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
Ja koristim SpySherrif i mislim da je najbolji. Šalim se!:roll: Taj SpySherrif je lažni antispyware. Ja koristim AVG.

Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
Moze svako da pricha shta hoce i koji on virus koristi da je najbolji...
Ali sve zasluge kupi avast...tu nema polemike.
preko 6 miliona registrovanih korisnika...svaki dan updatovanje virusne baze...preveden na vishe desetina svetskih jezika...I Home edition je apsolutno besplatna.
Ostali antivirusi su samo njegova dechica...
Na primer chuveni i izvikani Kasperski je uhakovan direktno u Kasperski Lab-u...
NOD brishe fajlove koje on misli da su virusi a koji su u stvari komponente windowsa i tako vam baguje komp...pa je i sam neka vrsta trojanca...mnogi se zale...ostali su imali srecu pa nisu spoznali njegovu pravu stranu...

TIP za korisnike avasta:
kada imate antivirus MORATE ugasiti firewall i sve anty spyweare...
ne smete imati vishe od 1 antivirusa
antivirus nikada ne gasiti

u suprotnom antivirus nece imati totalnog efekta a to je da sachuva vash kompjuter od bilo kakvog virusa ili bug-a...

kada avast lab ne moze da identifikuje i razbije neki tip virusa oni svoje korisnike obaveshtavaju o tome i daju savet kako da ga izbegnu...

Toliko o antivirus zashtiti

A da li su se korisnici žalili na AVG? Ja ga koristim.

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
47
Avast je solidan,licno koristim ESS i pored njega cenim Zone Alarm,Comodo i Outpost.
Dobar antivirus bez dobrog fajrvola je nista.;)

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
47
Trenutno koristim ESET NOD32 i zadovoljan sam,ali sam prije njega koristio avast free,i proletilo je 10 virusa pored njega,koje je NOD32 odmah uklonio,tako da... avast je smece nevidjeno.
Svakom antivirusu nesto promakne,juce su mi pored Eseta proletela 4 trojanca iako je pay antivirus.:assassin:
Od tih free resenja po meni Avira je najgora.

Poslednja izmena: