Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Član
Učlanjen(a)
14.06.2012
Poruka
11
Koristim nod32 6 beta.Jos koristim MalwareBytes Anti Malware i spybot2,,za sad sve lepo radi.

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
65
Slažem se, pogotovo nova verzija Avasta koja može da skenira komp prije dizanja OS-a i tako ukloni sve!
SAMO!
Imao sm Avast instaliran na starom laptopu...
Dan nakon instalacije Avasta pojavio mi se plavi ekran smrti ...
I napisa da zadnji instalirani programi ...
A instalirao sam samo Avast (posle Opere) na novu instalaciju XP-a.
I ode Avast dole i Avira fre dođe. Ni ne primjetih je da radi, samo je update jednom dnevno.
Samo toliko.

Trenutno koristim ESET NOD32 i zadovoljan sam,ali sam prije njega koristio avast free,i proletilo je 10 virusa pored njega,koje je NOD32 odmah uklonio,tako da... avast je smece nevidjeno.

3mi

Član
Učlanjen(a)
15.08.2010
Poruka
15
Dugo sam koristio Aviru mislim da je ok .. sve dok nije doso trojan pa ga ona nije mogla bristati pa sam moro da instaliram nod pa probo brisati pa sada mi je avast i jako me slusa ...
Ako oces ti neki program za ciscenje evo ti jedan jako dobar, Disk Max.

Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
24
nod32 već nekoliko godina koristim, i iako sam pirat, sve radi kako treba i nikad problema

Član
Učlanjen(a)
31.12.2009
Poruka
19
Osobno več duže vreme koristim Zonealarm pro 9 i sve 5 sam se updatuje i briše sve i usput ima firewall

Član
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
13
NOD32 od AV koji nisu besplatni, a Avira od besplatnih antivirusa, koristim Aviru vec 2 godine i nisam imao problema, a za ciscenje MalwareBytes AniMalware je najbolji, free verzija nema non-stop zastitu, tj sluzi samo za ciscenje(pokrenes ga i skeniras i gotovo), dok placena verzija je uvek aktivna.

Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Cenim misljenje svakoga ovde Crysisovo takodje,ali mislim da se ogresio o avastu narocito oko poslednje verzije,gde je avast u mnogome poboljsan daleko je da su idealni ali koliko para toliko i muzike,ako vec ne zelis avast i ove ostale probaj comodo anti virus,koji je takodje free ne usporava sistem kao vecina ali je za moj ukus previse osetljiv,njega koristim na svojim starijim racunarimakoji su jos u funkciji ni jedan antivirus u free verziji nije neto sto cupa iz korena,ali zavrsavaju puno posla probao sam sve moguce od antivirusa,i dalje koristim avast,i na ovim starijima kao sto rekoh comodo_O ukusima se ne moze raspravljati,najbolje je probati.

Poslednja izmena od urednika: