Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,2%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 519 27,8%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 225 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 248 13,3%
  • NOD32

Votes: 595 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.864

3mi

Član
Učlanjen(a)
15.08.2010
Poruka
15
crysis bravo za post :yea: i ja sam koristio avast dok nisam morao da uradim format C: jer mi je pustio par virusa,tako da sada koristim eset nod32 antivirus i jednom rečju odličan program samo redovan update i to je to
Pozz
i meni je isto tako , sada imamzone alarmi nod 32 ,NOD32 je po meni naj :D

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
17
ja koristim malwarebytes,avast i firewall sygate i narafno nemam problema...redovan update i to je to...nijedan komp nije bezbedan cak i onaj koji je ociscen i stavljen u celicnu kutiju zavezan lancima i zakopan 20 m pod zemlju...posle 10 godina a i manje bice pun virusa,itd......:D

Član
Učlanjen(a)
29.08.2010
Poruka
1
U mom iskustvu do sada sam koristio skoro sva antivirus programa,i to:avast,kaspersky,bit deffender,nod32,avira,AVG i tako dalje.Od Kaspersky internet security nema boljeg.

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
14
Najbolja izjava u vezi zastite raznih AV-programa je stigla iz USA,naime glavni covek za zastitu (zaboravio sam mu ime-ali nije ni vazno) od raznih napada na netu pa do zarazenih programa (inace radi za FBI)je JAVNO IZJAVIO DA SIGURNE ZASTITE NEMA,
i da su hackeri i crackeri mnogo brzi od njih sto se tice raznih napada pa do provala u razne Institucije koje su od vitalnnog znacaja za njihovu bezbednost,i da su jednostavno tu nemocni.
Pa sad kao prvo oni nekoriste ove obicne programe za zastitu,koje mi koristimo nego sasvim drugacije sisteme,pa ako ovi to razbiju sta mi da kazemo???koji je najbolji.
Kaspersky sam koristio oko 5 god,i nikako da zakrpe neke rupe koje su im i u najnovijoj verziji ponovljene tako da sad koristim ESET.