Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,2%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 519 27,8%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 225 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 248 13,3%
  • NOD32

Votes: 595 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.864
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sve ima ime i prezime pa tako i novi virus. jer taj koji je postavio informaciju na net o tom virusu vjerovatno je i napisao ime virusa, pa bi i ti tako trebao .

Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
sve ima ime i prezime pa tako i novi virus. jer taj koji je postavio informaciju na net o tom virusu vjerovatno je i napisao ime virusa, pa bi i ti tako trebao .

Worm:Win32/Conficker.B

Worm:Win32/Conficker.B is a worm that infects other computers across a network by exploiting a vulnerability in the Windows Server service (SVCHOST.EXE). If the vulnerability is successfully exploited, it could allow remote code execution when file sharing is enabled. It may also spread via removable drives and weak administrator passwords. It disables several important system services and security products.

Moje misljenje je da je dozivio mutaciju i jos je opasniji.

Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
24
Dobro, ja sam malo paor za antiviruse ali niko ne spominje
Symantec Downloads: Antivirus Download - Anti-spyware Protection ...
Koji je na nekim mojim kompovima i nije propustio ni jedan, shto ne znachi i da je dobar. jel ima neko neku informaciju o njemu?

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja koristim BitDefender Total Security 2010 računar ne šteka a čisti mjesta za koja nisi znao ni da postoje.

Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
10
bez dvoumljenja---nod 32

Prilozi

• divlja11.jpg
    divlja11.jpg
    6,2 KB · Pregleda: 159

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
pa nasao sam kombinaciju Avast Internet Security 5.0.594 sa Malwarebytes

Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
pa nasao sam kombinaciju Avast Internet Security 5.0.594 sa Malwarebytes

Kada budes imao vremena otidji kod nekog svog kolege koji ima na racunaru Kaspersky internet security 2010 ili 2011 i neka ti napravi Rescue Disk is a bootable CD sa naj novijim update definicijom virusa.Onda dodji za svoj racunar i pokreni ovaj CD iz boota i pusti ga neka ti pregleda cijeli racunar, podesi ga da odmah brise viruse na koje naidje.To moze da potraje jer on to radi iz boota tako da ne sjedis pored njega i cekas kada ce da naidje na virus i da ti klikas brisanje vec da on to radi sam kada naidje na njega.Na ovaj nacin ces da provjeris svoj antivirus da li on radi kako treba i je li sta propustio.

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Za sveobuhvatnu zastitu predlazem sledece:

Prilozi

• Kaspersky internet security 2011.jpg
    Kaspersky internet security 2011.jpg
    87,6 KB · Pregleda: 144
  • Spybot-Search & Destroy.jpg
    Spybot-Search & Destroy.jpg
    61,9 KB · Pregleda: 145
  • Malwarebytes' Anti-Malware.jpg
    Malwarebytes' Anti-Malware.jpg
    92,2 KB · Pregleda: 147
  • SUPERAntiSpyware Free Edition.jpg
    SUPERAntiSpyware Free Edition.jpg
    94,1 KB · Pregleda: 145
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
24
Ne vidi se onaj chetvrti ni u maksimalnom uvelichavanju, pa ako bi bio tako ljubak da napishesh koji je ....

Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
Ne vidi se onaj chetvrti ni u maksimalnom uvelichavanju, pa ako bi bio tako ljubak da napishesh koji je ....

1)Kaspersky inetrnet security 2011
2)Spybot - Search & Destroy
3)Malwarebytes' Anti-Malware
4)SUPER AntiSpyware Free Edition

Znaci da je kaspersky ovdje glavni a ove ostale programe cete pokretati 0d 10 do 15 dana izvrsiti njihov update i skenirati racunar.Pri instaliranju ovih ostalih programa iskljucite tamo gdje pise da oni u realnom vremenu stite vas racunar jer to nije potrebno zbog stalne zastite Kasperskog.Ako na racunaru imate program TuneUp Utilities 2009 preko njega cete iskljuciti ove programe da vam se ne dizu sa sistemom i ne usporavaju vas rad.

Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
784
Nod32 je izvikana glupost, kao i Kaspersky u sta sam se uverio pre par dana. Busni su samo tako. Sada koristim BitDefender Total Security 2010 u saradnji sa Malwarebytes Anti-malware pa cemo videti rezultate.

Edit: BitDefender ugusio konekciju, brzina 18-23 KB/S, umesto 110 KB/S. Presao na AVG u saradnji sa Malwarebytes Anti-malware.

Poslednja izmena: