Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 521 27,9%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 226 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,6%
  • Kaspersky

Votes: 249 13,3%
  • NOD32

Votes: 596 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.869
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Koji god antivirus pojedinacno koristite nece vas sam u potpunosti zastititi. Uparite dva ili vise antivirusa i antispajver softvera, i to ce tek da vam da kakav takav rezultat. I nemojte da me ubedjujete da to nije moguce jer je isprobano i moguce je. Najvaznije oruzje, tj. pamet u glavu gde gurate prste.

Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
506
.

Koristim Kaspersky 2010, tj kav&kis 2010(dva u jedan:)) 3 godine u nazad.
Imam trial reset i šljaka besprekorno....
Ne odustajem

Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
197
E sad cu ja da ispadenem smesan ali da kazem.
pazljivo procitah sve postove i cini mi se da niko nije pomenuo Pandu.
Ja sam je instalirao na laptop pre sest meseci i svaki dan provodim sa laptopom po minimum 6 sati,nikakavih problema nemam,prosto sam odusevljen.I to sam tako bio skeptican kad mi je kolega rekao da instaliram Pandu..
Treba nekad i poslusati

Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Koji god antivirus pojedinacno koristite nece vas sam u potpunosti zastititi. Uparite dva ili vise antivirusa i antispajver softvera, i to ce tek da vam da kakav takav rezultat. I nemojte da me ubedjujete da to nije moguce jer je isprobano i moguce je. Najvaznije oruzje, tj. pamet u glavu gde gurate prste.

2 ili vise antivirusnih softwera ? Hm, to nikako nemojte radite, antispajver i antivirus je sasvim dovoljno + neki firewall za zahtevnije korisnike, ali vise antivirusa nikako!

BTW: Ja sam uvek za dobre free verzije, koje lepo pariraju komercijalnim antivirusima, kao sto je avg free :)

Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
383
Nod ti je propustio 20 virusa kad imas fix ili ilegalni korisnicko ime i pass.
Ja koristim nod 32 v4 sa original key ali sam ga stekao na piratski nacin.

Evo vam kratak postupak original key.
Imam program koji pretrazuje net za original nod32 lozinkama i pass i cim nađe on ju skida i stavlja u nod jer ako koristite fix on vam samo odgodi trial mode na neodređeno i uvjek imat trial dok ja ovako imam full verziju.

I jos da se nadovežem na tekst od avastu. Koristio sam ga jako dugo i stvarno imao sam malo problema s njim ali ti problemi su bili takvi da sam moro dizat winse ispocetka i zato sam oduso od avast. Antivirusna zastita je dobra (avast) ali koristim nod jer je stabilniji a update mi radi 5 puta na dan sto znaci da cim izađe verzija on ju skida dok mi je avast updateo 2 puta po danu eventualno 3 ali rijetko.

da li bi postavio link za taj program?

Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
evo ti službena stranica pa skini s nje
Kod:
http://minodlogin.blogspot.com/

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
486
Bio 6 meseci na legalnoj Aviri,ali svemu lepom dođe kraj.Sada sam na "teškoj artiljeriji" : GData AV + legit OnlineArmor zaštitnom zidu (dobio ga na godinu dana) + legit SpyEmergency (dobio ga na 6 meseci).Kombinacija je ludačka,ali lepo šljaka.Problem : toliko lepo šljaka da se čovek,ponekad,oseti "neranjivim" na mreži,a to ,baš,i nije tako.Nedostaje mi Sandboxie (OnlineArmor ima neku vrstu "lite" verzije istog).

Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Kaspersky,legalan,vec nekoliko godina.Nikakvih problema nemam.