Šta je novo?

Koji antivirus koristite?

• Začetnik teme CATMAN
  • Datum pokretanja

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 171 9,2%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 516 27,8%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 225 12,1%
  • BitDefender

Votes: 68 3,7%
  • Kaspersky

Votes: 247 13,3%
  • NOD32

Votes: 592 31,9%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 43 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.857
C

CATMAN

Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
9
Ja koristim NOD32 za mene najbolji antivirus. to_clue

FilipBG

FilipBG

Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Nod govno....pustio mi je 20 virusa posle cega sam morao da reinstaliram windows....... swoon2

AVIRA rules..... yu

BaneFromDaHood

BaneFromDaHood

LEGEND
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Ja koristim Avast, nema problema victory !

T

tataratira

Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
nod 32...nemam problema s njim...al kaspersky je zakon...al jbg...tesko je naci kljucewe za njega a da nisu na black listi :s

P

pablo

Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
tataratira je napisao(la):
nod 32...nemam problema s njim...al kaspersky je zakon...al jbg...tesko je naci kljucewe za njega a da nisu na black listi :s

ubedljivo the best anti-virus program je BitDefender yahoo ...njega koristim i nemam bas nikakvih problema, inace on je broj jedan i zvanicno, probajte i uverite se..... stop

B

Boy_94

Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
2
Nod 32 v4, e sad imam i Eset Smart Security 4, pa instaliram nekad ovaj nekad onaj... ali imam seriala znas sta je.........preko 50.....

T

tataratira

Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
ima program..koi se instalira...i sam nadje username i pass za nod32...cu poqsam da ga nadjem...ja imama samo instaliran....

L

laza08

Član
Učlanjen(a)
06.04.2009
Poruka
1
Avira antiVir Personal jedino s njim nisam imao proglema i sto je besplatan

zonki

zonki

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.549
Moze svako da pricha shta hoce i koji on virus koristi da je najbolji...
Ali sve zasluge kupi avast...tu nema polemike.
preko 6 miliona registrovanih korisnika...svaki dan updatovanje virusne baze...preveden na vishe desetina svetskih jezika...I Home edition je apsolutno besplatna.
Ostali antivirusi su samo njegova dechica...
Na primer chuveni i izvikani Kasperski je uhakovan direktno u Kasperski Lab-u...
NOD brishe fajlove koje on misli da su virusi a koji su u stvari komponente windowsa i tako vam baguje komp...pa je i sam neka vrsta trojanca...mnogi se zale...ostali su imali srecu pa nisu spoznali njegovu pravu stranu...

TIP za korisnike avasta:
kada imate antivirus MORATE ugasiti firewall i sve anty spyweare...
ne smete imati vishe od 1 antivirusa
antivirus nikada ne gasiti

u suprotnom antivirus nece imati totalnog efekta a to je da sachuva vash kompjuter od bilo kakvog virusa ili bug-a...

kada avast lab ne moze da identifikuje i razbije neki tip virusa oni svoje korisnike obaveshtavaju o tome i daju savet kako da ga izbegnu...

Toliko o antivirus zashtiti

BaneFromDaHood

BaneFromDaHood

LEGEND
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Moze svako da pricha shta hoce i koji on virus koristi da je najbolji...
Ali sve zasluge kupi avast...tu nema polemike.
preko 6 miliona registrovanih korisnika...svaki dan updatovanje virusne baze...preveden na vishe desetina svetskih jezika...I Home edition je apsolutno besplatna.
Ostali antivirusi su samo njegova dechica...
Na primer chuveni i izvikani Kasperski je uhakovan direktno u Kasperski Lab-u...
NOD brishe fajlove koje on misli da su virusi a koji su u stvari komponente windowsa i tako vam baguje komp...pa je i sam neka vrsta trojanca...mnogi se zale...ostali su imali srecu pa nisu spoznali njegovu pravu stranu...

TIP za korisnike avasta:
kada imate antivirus MORATE ugasiti firewall i sve anty spyweare...
ne smete imati vishe od 1 antivirusa
antivirus nikada ne gasiti

u suprotnom antivirus nece imati totalnog efekta a to je da sachuva vash kompjuter od bilo kakvog virusa ili bug-a...

kada avast lab ne moze da identifikuje i razbije neki tip virusa oni svoje korisnike obaveshtavaju o tome i daju savet kako da ga izbegnu...

Toliko o antivirus zashtiti
Bravo,bravo, potpisujem :yea: