Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Koji antivirus koristite?

• Začetnik teme CATMAN
  • Datum pokretanja

Koji antivirus koristite?

• Avira AntiVir

Votes: 167 9,1%
  • AOL Active Virus Shield

Votes: 0 0,0%
  • Avast!

Votes: 513 28,0%
  • AVG Anti-Virus

Votes: 224 12,2%
  • BitDefender

Votes: 67 3,7%
  • Kaspersky

Votes: 243 13,2%
  • NOD32

Votes: 581 31,7%
  • Norman

Votes: 4 0,2%
  • Norton

Votes: 42 2,3%
  • ZoneAlarm

Votes: 6 0,3%

• Total voters
    1.834
FilipBG

FilipBG

Član
Nod govno....pustio mi je 20 virusa posle cega sam morao da reinstaliram windows....... swoon2

AVIRA rules..... yu

T

tataratira

Član
nod 32...nemam problema s njim...al kaspersky je zakon...al jbg...tesko je naci kljucewe za njega a da nisu na black listi :s

P

pablo

Član
tataratira je napisao(la):
nod 32...nemam problema s njim...al kaspersky je zakon...al jbg...tesko je naci kljucewe za njega a da nisu na black listi :s

ubedljivo the best anti-virus program je BitDefender yahoo ...njega koristim i nemam bas nikakvih problema, inace on je broj jedan i zvanicno, probajte i uverite se..... stop

B

Boy_94

Član
Nod 32 v4, e sad imam i Eset Smart Security 4, pa instaliram nekad ovaj nekad onaj... ali imam seriala znas sta je.........preko 50.....

T

tataratira

Član
ima program..koi se instalira...i sam nadje username i pass za nod32...cu poqsam da ga nadjem...ja imama samo instaliran....

L

laza08

Član
Avira antiVir Personal jedino s njim nisam imao proglema i sto je besplatan

zonki

zonki

Član
Moze svako da pricha shta hoce i koji on virus koristi da je najbolji...
Ali sve zasluge kupi avast...tu nema polemike.
preko 6 miliona registrovanih korisnika...svaki dan updatovanje virusne baze...preveden na vishe desetina svetskih jezika...I Home edition je apsolutno besplatna.
Ostali antivirusi su samo njegova dechica...
Na primer chuveni i izvikani Kasperski je uhakovan direktno u Kasperski Lab-u...
NOD brishe fajlove koje on misli da su virusi a koji su u stvari komponente windowsa i tako vam baguje komp...pa je i sam neka vrsta trojanca...mnogi se zale...ostali su imali srecu pa nisu spoznali njegovu pravu stranu...

TIP za korisnike avasta:
kada imate antivirus MORATE ugasiti firewall i sve anty spyweare...
ne smete imati vishe od 1 antivirusa
antivirus nikada ne gasiti

u suprotnom antivirus nece imati totalnog efekta a to je da sachuva vash kompjuter od bilo kakvog virusa ili bug-a...

kada avast lab ne moze da identifikuje i razbije neki tip virusa oni svoje korisnike obaveshtavaju o tome i daju savet kako da ga izbegnu...

Toliko o antivirus zashtiti

BaneFromDaHood

BaneFromDaHood

Legend
Moze svako da pricha shta hoce i koji on virus koristi da je najbolji...
Ali sve zasluge kupi avast...tu nema polemike.
preko 6 miliona registrovanih korisnika...svaki dan updatovanje virusne baze...preveden na vishe desetina svetskih jezika...I Home edition je apsolutno besplatna.
Ostali antivirusi su samo njegova dechica...
Na primer chuveni i izvikani Kasperski je uhakovan direktno u Kasperski Lab-u...
NOD brishe fajlove koje on misli da su virusi a koji su u stvari komponente windowsa i tako vam baguje komp...pa je i sam neka vrsta trojanca...mnogi se zale...ostali su imali srecu pa nisu spoznali njegovu pravu stranu...

TIP za korisnike avasta:
kada imate antivirus MORATE ugasiti firewall i sve anty spyweare...
ne smete imati vishe od 1 antivirusa
antivirus nikada ne gasiti

u suprotnom antivirus nece imati totalnog efekta a to je da sachuva vash kompjuter od bilo kakvog virusa ili bug-a...

kada avast lab ne moze da identifikuje i razbije neki tip virusa oni svoje korisnike obaveshtavaju o tome i daju savet kako da ga izbegnu...

Toliko o antivirus zashtiti
Bravo,bravo, potpisujem :yea: