Kodi - Problemi sa addon-ima

Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Pozdrav, imam Kodi 15.2, Windows 10 X64 Pro i imam problema sa addonima. Znam da Genesis vise ne radi, icefilms ima problema sa sajtom ali vrlo cesto ne rade mi ni drugi addoni. Npr, Addon installer i maintence tool ne rade, takodje i 1Chanel. Stream all the sources i 2 movies evolved vrlo cesto ne mogu da nadju izvore. Kodi se vrlo cesto ukoci i cesto moram nasilno da gasim program. Internet radi super, YT i Vojvodina.net rade super. Cak sam i radio reinstalaciju Kodi-ja pre nekog vremena ali opet se javljaju problemi. Vreme i RSS feed rade super ako je od nekog znacaja. Jel moze neko da mi pomogne jer stvarno ne znam u cemu je problem?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Genesis i dalje radi, samo se vise ne azurira. Neispravnih linkova uvek ima, addon installer i maintanance tool cesto znaju da zezaju posle update-a, tako da mozete obrisati foldere za te addonove rucno iz skrivenog foldera)appdata/roaming/kodi/userdata). Windows 10 ima dosta problema sa toliko stvari, da ne bih iskljucio opciju da je nesto do njega. Inace kada addonovi ne mogu naci izvore, uglavnom je problem privremeni za one koji se azuriraju, mada dosta cesto se moraju resetovati podesavanja posle veceg broja update-ova, jer recimo od vremena kada smo prvi put podesili addon se mzoda dosta toga izmenilo u njemu, pa neka podesavanja izazivaju probleme.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pokusaj sa poslednjim jarvis kodi...mada me cudi da imas toliko problema sa kodijem i dodacima....ako kazem za sebe do sada sam imao problem samo sa istream adonom...sve drugo sto sam pokusavao radilo mi....
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Genesis i dalje radi, samo se vise ne azurira. Neispravnih linkova uvek ima, addon installer i maintanance tool cesto znaju da zezaju posle update-a, tako da mozete obrisati foldere za te addonove rucno iz skrivenog foldera)appdata/roaming/kodi/userdata). Windows 10 ima dosta problema sa toliko stvari, da ne bih iskljucio opciju da je nesto do njega. Inace kada addonovi ne mogu naci izvore, uglavnom je problem privremeni za one koji se azuriraju, mada dosta cesto se moraju resetovati podesavanja posle veceg broja update-ova, jer recimo od vremena kada smo prvi put podesili addon se mzoda dosta toga izmenilo u njemu, pa neka podesavanja izazivaju probleme.
Da li treba samo da resetujem podesavanja addona ili celog kodi-ja? Iskreno poludeo sam vise ne znajuci sta da radim. Sinoc na primer nisam imao nekih problema, vecih tako da kazem. Internet radi super, moguce da je do sistema posto windows 10 jos uvek nije ispeglan sistem.



Pokusaj sa poslednjim jarvis kodi...mada me cudi da imas toliko problema sa kodijem i dodacima....ako kazem za sebe do sada sam imao problem samo sa istream adonom...sve drugo sto sam pokusavao radilo mi....
Kako se pokazala verzija 16? Pitam jer je jos uvek u beta fazi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Resetujte samo pojedinacno addonove, tj. obrisite podesavanja rucno iz skrivenog foldera:
Kod:
C:\Users\Username\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data
Ako to ne pomaze, obrisite sam addon i instalirajte ponovo
Kod:
C:\Users\Username\AppData\Roaming\Kodi\addons
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Resetujte samo pojedinacno addonove, tj. obrisite podesavanja rucno iz skrivenog foldera:
Kod:
C:\Users\Username\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data
Ako to ne pomaze, obrisite sam addon i instalirajte ponovo
Kod:
C:\Users\Username\AppData\Roaming\Kodi\addons
Probao oba metoda za addon installer i maintenance tool i nisam uspeo. Moracu da reinstaliram Kodi (ponovo). Predlozite mi neke addone za filmove i serije koji su ovako bolji, sada kada je prestala podrska za genesis i ice films ima problema sa sajtom, ako moze.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Da li treba samo da resetujem podesavanja addona ili celog kodi-ja? Iskreno poludeo sam vise ne znajuci sta da radim. Sinoc na primer nisam imao nekih problema, vecih tako da kazem. Internet radi super, moguce da je do sistema posto windows 10 jos uvek nije ispeglan sistem.




Kako se pokazala verzija 16? Pitam jer je jos uvek u beta fazi.
16 beta radi meni bez problema....
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ovako SALTS, 2 Movies Evolved, Croatia On Demand rade. SALTS i 2 Movies Evolved imaju dosta mrtvih linkova. Torrenter sam probao ali kad kod probam da dodam tracker (valjda se tako zove, nisam siguran) izbaci me iz programa. Movies HD sam probao ali ne radi.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Neki addoni kod mene ne rade, ne znam zasto dok kod drugih rade normalno. Ne rade na verziji 15.2 i 16. Takodje imam problema sa TV Addons repozitorijumom, ne mogu da ga dodam, uvek izbaci gresku da ne moze da se poveze na internet. Moram da ga dodam preko zipa sa interneta. Ostali repozitorijumi rade. Jednostavno ne znam u cemu je problem, ali kod mene ne rade neki addoni kod drugih rade. Negde na netu sam procitao da sadrzaj blokira provajder mada ja ne verujem da je to problem jer ti addoni su ranije radili.
 
Natrag
Top