Ko treba da bude novi kapiten Engleske

Sta mislite?Ko treba da bude novi kapiten Engleske?

  • S.Dzerard

    Votes: 6 66,7%
  • V.Runi

    Votes: 0 0,0%
  • F.Lampard

    Votes: 0 0,0%
  • R.Ferdinand

    Votes: 0 0,0%
  • Dz.Teri (da ostane stari kapiten)

    Votes: 3 33,3%

  • Total voters
    9
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
U ovoj temi cemo diskutovati o novom kapitenu Engleske.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
dzerard definitivno, vidi se kako funkcionise liverpul kad on igra a kako kad ga nema.
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ferdinand je izabran za novog kapitena Engleske tako da nema svrhe da nagadjamo nesto.To je dokaz da je Kapelo idiot !
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Ajd da su ga uhvatili sa "belim",pa da mu oduzmu trku,al zbog sexa,čista glupost.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Ako je Teri već smenjen onda Džerard definitvno, al šta da radi kada ima idiota kao što je F. Kapelo.:stupid::stupid::stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Pre svega želim da kažem da mi je drago što je Terry-u oduzeta traka. Ne mrzim čoveka, nije zbog toga što igra za Chelsea, imam jako visoko mišljenje o njemu i mnogo ga cenim, ali to što je uradio je bilo totalno nepotrebno i prava glupost.

Capello je pravilno postupio, tako bi uradio svaki pravi veliki trener koji drži do discipline.
Treba da bude jasno da kapiten tima nije samo čovek koji nosi traku oko ruke! On je osoba koja treba da bude primer svima, i na terenu i van njega, a Terry je ovim potezom pregazio mnogo stvari.

Biti u petomesečnoj vezi sa ženom nekadašnjeg saigrača i saborca u reprezentaciji?! Pritom imaš svoju ženu i decu! Pa kakav ti primer daješ saigračima i mladim igračima?!

Još pritom uraditi tako nešto u godini pred SP, nečuveno!

To je nedopustivo i pravilno je kažnjen. On jeste vrhunski igrač i važna karika u repki ''Grodog Albiona'' ali niko nije nenadoknadiv. Ima Engleska dobrih defanzivaca koji mogu da popune njegovo mesto.


Što se anketnog pitanja tiče, mišljenja sam da bi kapiten svakako trebao da bude Gerrard, prvenstveno zato što je on bio taj koji je bio ''u borbi'' sa Terryem oko trake. Nije mi jasno kako je izabran Ferdinand, koji je ruku na srce pravi borac i vođa, ali se mora priznati da često ima problema sa povredama i da je to faktor koji može ugroziti njegovo igranje na SP. Sve u svemu, Capello je čovek koji zna šta radi i ne sumnjam u njega.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top