Šta je novo?

Klasicni meni u Microsoft Office 2007,2010

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.447
2007 Office

2010 Office

U Office 2007 i 2010 gornji meni se po defaultu dosta razlikuje od verzije 2003.Nastaje problem kod korisnika koji su navikli na klasican stari meni i moraju se prilagodjavati novom.Zato jednostavno mugu instalirati mali alat koji ce u Office 2007 i 2010 postaviti standardni klasicni gornji meni kao naprimer u 2003 verziji.Alat imate na adresi.......

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/exjrmo8d3n5/MeniCO.rar
INSTALACIJA

Posto downloadovali alat potrebno ga je instalirati te kliknite duplim klikom misa na ClassicMenu4Office2007_v4.5.2_Setup.exe fajl.....broj 1

U novom prozoru kliknite misem na dugme Yes....broj 2

Posto se otvori novi prozor takodje kliknite misem na dugme OK..broj 3

U novom prozoru kliknite misem na dugme Next....broj 4

Zatim cekirajte misem opciju da prihvatate uslove licence....broj 5 a zatim klikom misa izaberite opciju Next...broj 6

Posto vam se otvori novi prozor takodje kliknite misem na Next....broj 7

U novom prozoru cekirajte sve komponente alata Office.....broj 8, a zatim kliknite misem na dugme Next...broj 9

Preostaje jos da kliknete misem na dugme Install...broj 10

Na samom zavrsetku odcekirajte opciju Edit Setting of Classic Menu....broj 11 i kliknite misem na dugme Finish....broj 12

REGISTRACIJA

Posto instalirali alat potrebno ga je i registrovati.Otvorite downloadovani folder a zatim duplim klikom misa startujte key generator,fajl po imanu ClassicMenu4Office2007_v4.5.2_Kg.exe .....broj 1 a zatim posto se otvori generator kliknite misem na dugme Gen....broj 2 i kroz par trenutaka pojavice vam se serijski broj u generatoru a u delu Key...broj 3

Zatim je potrebno duplim klikom misa startovati instalirani program i to Classic Menu Manager....broj 4 i u ovom alatu izaberite karticu About....broj 5.Sada je potrebno kliknuti misem na dugme Register.....broj 6

Zatim u praznom delu programa pod License Name prepisite iz key generatora sta stoji u Name delu i takodje u okviru programa pod License Code prepisite iz key generatora sta stoji u Key delu.....broj 7 a zatim kliknite misem na dugme OK...broj 8

Posto dobijete u novom prozoru informaciju da je key validan ,kliknite misem na dugme OK.....broj 9

Preostaje jos posto vam je program registrovan da kliknete misem na dugme OK.....broj 10

Sada imate u vasem Microsoft Office 2007 ili 2010 uz normalni novi defaultni meni i instaliran stari startni meni kao u verziji ovog programa iz 2003 godine....

2007 Office

2010 Office

D

dexa46

Član
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruka
27
Molim Vas hitno mi je potreban ovaj alat, kako bih mogao i dalje da koristm moj, izuzetni laserski štampač/skener SCX-4100.
Da li taj link radi, jel besplatanb ili se plaća.

D

dexa46

Član
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruka
27
Kako preuzeti ovaj alat. Potreban mi je, ali je nemoguće preuzeti besplatno.